HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Navštivte II. ročník Dne IZS v Táboře

Srdečně zveme širokou veřejnost do areálu odpočinkové zóny Komora. Po velmi úspěšné a návštěvníky hojně navštívené loňské akci jsme tu i tento rok. A opět s bohatým programem. 

Vendula  Matějů  - 31.5.2018

Jihočeští hasiči převzali od společnost ESSOX nafukovací překážkovou dráhu pro děti, pokračuje tak projekt „Společně bezpečně“

Během stovek exkurzí a vzdělávacích akcí předají jihočeští hasiči každý rok tisícům dětí důležité vědomosti a návody, jak se chovat v krizových situacích. Pro své aktivity získal jihočeský profesionál... 

Vendula  Matějů  - 30.5.2018

Jana Mejzlíková opět kralovala nad badmintonovou sítí, znovu potvrdila republikovou neporazitelnost

Ve sportovní hale Univerzity Pardubice se o posledním květnovém víkendu konal přebor HZS ČR – 9. Mistrovství České hasičské sportovní federace v badmintonu. Turnaj uspořádaly HZS Královéhradeckého kra... 

Vendula  Matějů  - 30.5.2018

Černé úterý na jihočeských silnicích

Poslední květnové úterý roku 2018 se do statistik jihočeských hasičů zapíše černým písmem. V průběhu dne zasahovaly složky integrovaného záchranného systému hned u tří nehod, u kterých zemřeli lidé. 

Vendula  Matějů  - 29.5.2018

Jihočeští hasiči na Bambifestu 2018

Příslušníci HZS Jihočeského kraje se v pátek 25. května 2018 zúčastnili akce "Bambifest 2018". Akce pro veřejnost se konala na českobudějovickém Výstavišti. 

Vendula  Matějů  - 28.5.2018

Silné bouřky a vytrvalý déšť přinesl více práce pro hasiče

Přesně podle výstrahy ČHMÚ přišly do Jihočeského kraje ve čtvrtek 24. května v odpoledních hodinách bouřky a silný déšť. 

Vendula  Matějů  - 25.5.2018

Požár stromu se rozšířil i na uskladněné dřevo, škoda sto tisíc

Původně k požáru stromu byla dne 24. května v 13:16 hodin do Plané nad Lužnicí do ulice Ve Skobě vyslána profesionální jednotka ze stanice Tábor a svolána jednotka místních dobrovolných hasičů. 

Vendula  Matějů  - 24.5.2018

Jak odchytnout papouška žako?

K odchytu vzácného papouška žako vyjeli ve čtvrtek (24. května) krátce po deváté dopolední v Týně nad Vltavou do Sakařovy ulice místní profesionální hasiči. 

Vendula  Matějů  - 24.5.2018

Z divadla v Táboře dnes hasiči kvůli požáru evakuovali více než 600 dětí…naštěstí cvičně

Přibližně pět desítek hasičů, záchranářů, policistů, pracovníků divadla či městského úřadu se dnes v odpoledních hodinách zapojilo do taktického cvičení složek IZS – „Divadlo 2018“. 

Vendula  Matějů  - 23.5.2018

 

Stránkování: Počet: 35 / 4 | 1 2 3 4 |

vytisknout  e-mailem