HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Likvidace nalomené borovice na českobudějovickém sídlišti

Českobudějovická profesionální jednotka zasahovala v úterý 6. dubna po poledni na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích, kde v ulici Fr. Ondříčka odřezávala nalomený strom. 

Vendula  Matějů  - 6.4.2021

Roste počet požárů v přírodě, hasiči apelují

Blížící se jaro láká vyklidit zahrady nebo jít čistit les. Spalování trávy, hrabanky a dalších porostů se však mohou rychle vymknout kontrole. 

Vendula  Matějů  - 26.3.2021

Přibývají požáry v přírodě

Končí zima a tak jako každý rok se ve statistikách HZS Jihočeského kraje začínají více objevovat požáry v přírodě. Za čtvrtek 25. března jsme zasahovali "zatím jen" u čtyř takových požárů, ale ve srov... 

Vendula  Matějů  - 25.3.2021

Požár domu na Včelné

Profesionální jednotky ze stanic České Budějovice a Suché Vrbné a jednotka SDH obce Boršov nad Vltavou byly ve středu 24. března krátce před 17. hodinou vyslány na tř. 5. května v obci Včelná, kde byl... 

Vendula  Matějů  - 24.3.2021

Požár ubytovny v obci Hůrky

Tři jednotky hasičů byly v pondělí v odpoledních hodinách vyslány do Nové Bystřice, části obce Hůrky k požáru ubytovny. Informaci o požáru obdrželi hasiči na tísňovou linku v 13:45 hodin. 

Vendula  Matějů  - 22.3.2021

Požár stavení v obci Zálezly způsobil škodu za dva milióny

Dvoumiliónová škoda byla vyčíslena po požáru domu v obci Zálezly, části obce Kovanín. Požár byl na operační středisko HZS Jihočeského kraje nahlášen v pondělí 22. března v 8:39 hodin. 

Vendula  Matějů  - 22.3.2021

Složitý zásah při odklízení spadlého stromu v Táboře

Profesionální jednotka ze stanice Tábor byla v pátek 12. března po osmé hodině ranní vyslána do Korandovy ulice v Táboře k monitoringu spadlého stromu. 

Vendula  Matějů  - 12.3.2021

Záchrana zavaleného muže ve Žďáru

Téměř dvě a půl hodiny trval extrémně náročný zásah, kdy hasiči ve večerních hodinách ve středu 10. března v Kaplici, části obce Žďár vyprošťovali zavaleného muže. Informaci obdrželi hasiči na tísňovo... 

Vendula  Matějů  - 11.3.2021

Ranní nehody zkomplikovaly provoz na jihočeských silnicích

Opětovné zimní počasí zkomplikovalo ranní provoz na silnicích v Jihočeském kraji. Hasiči zasahovali u tří nehody, z nichž jedna skončila tragicky. 

Vendula  Matějů  - 5.3.2021

Suchovrbenská jednotka vysvobodila z plotu srnku

Profesionální hasiči ze stanice Suché Vrbné zasahovali ve středu 3. března v odpoledních hodinách v Sadové ulici v Dobré Vodě u Českých Budějovic, kde v plotě uvízla srnka. 

Vendula  Matějů  - 3.3.2021

 

Stránkování: Počet: 2946 / 295 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 295 |

vytisknout  e-mailem