HZS Pardubického kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehody z 20. na 21. 11. 2023

Ve večerních hodinách 20. 11. 2023 vyjely jednotky z Chrudimi a Markovic k dopravní nehodě dvou osobních vozidel na kruhový objezd u obce Medlešice. Jedno z vozidel se při nehodě převrátilo na bok, zraněný řidič z vozidla byl vyproštěn před příjezdem jednotek. Byly zraněny čtyři osoby, došlo k úniku provozních kapalin a kruhový objezd byl uzavřen. Po vyšetření nehody Policií ČR, řídili hasiči provoz na kruhovém objezdu kyvadlově. Následky nehody byly odstraněny v pozdních večerních hodinách.

V brzkých ranních hodinách 21. 11. 2023 měli budíček na stanici v Holicích. Došlo k dopraní nehodě dvou vozidel na křižovatce pod obcí Vysoké Chvojno. Střetla se zde převozní sanitka s osobním automobilem. Naštěstí při této nehodě nikdo zraněn nebyl a odnesly to jen plechy na vozidlech. Hasiči předali místo nehody Policii ČR a vrátili se zpět na stanici.

Z Hlinska vyjela jednotka po 6 hodině k dopravní nehodě u obce Kameničky. Zde se střetla dvě osobní vozidla. Nehoda se obešla bez úniku provozních kapalin. Jeden z řidičů si po příjezdu Zdravotnické záchranné služby stěžoval na bolesti. Byl převezen k vyšetření do nemocnice. Místo nehody předali hasiči Policii ČR a vrátili se na stanici.  

Před 7 hodinou ranní vyjela jednotka z Litomyšle k další dopravní nehodě u obce Janov.  Došlo ke střetu dvou osobních vozidel, z nichž jedno skončilo mimo komunikaci. Byly zraněny dvě osoby. Hasiči je předali Zdravotnické záchranné službě Pardubického kraje a zajistili vozidla proti úniku provozních kapalin a požáru. Policie na místě nehody řeší dopravu kyvadlově.


por. Miroslav Polák, DiS. – zastupující tiskový mluvčí

Odkazy do noveho okna

Nehoda Janov

Nehoda Janov 

Detailní náhled

Nehoda Janov 3

Nehoda Janov 3 

Detailní náhled

Nehoda Kameničky

Nehoda Kameničky 

Detailní náhled

Nehoda Vysoké Chvojno

Nehoda Vysoké Chvojno 

Detailní náhled

Nehoda Medlešice

Nehoda Medlešice 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem