HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

HZS Zlínského kraje partnerem vzdělávání učitelů

Ve středu 11. ledna 2012 se v zasedací místnosti zastupitelstva Zlínského kraje uskutečnila závěrečná konference k projektu Zvyšování profesních kompetencí pedagogických pracovníků škol a školských zařízení Zlínského kraje CZ.1.07/1.3.09/01.0041, spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu.

 

Vzdělávací program byl určen pro učitele základních a středních škol z našeho kraje a probíhal od 1.2.2009. Součástí byl i modul 19 - Ochrana osob za mimořádných událostí. Právě zde se stal Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje partnerem projektu.

 

Pro pedagogy jsme zajišťovali prostory a lektorskou činnost z oblasti civilní nouzové připravenosti, integrovaného záchranného systému a požární ochrany celkově. Při výuce byl kladen důraz i na praktickou stránku problematiky, vše bylo doplněno exkurzemi a názornými ukázkami naší činnosti. Celkově tento modul absolvovalo přes sedm desítek pedagogů z našeho kraje.

 

Při realizaci podobných akcí se snažíme být k veřejnosti maximálně otevření. Kapacitně bohužel není v našich silách pokrýt úplně všechny akce, na které jsme přizváni. Jakoukoliv žádostí o spolupráci se důkladně zabýváme a vždy se snažíme najít řešení pro obě strany.

vytisknout  e-mailem