HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Klidná silvestrovská noc pro hasiče z Olomouckého kraje

Hasiči v Olomouckém kraji zažili letos relativně klidnou silvestrovskou noc, během které vyjeli celkem k pěti požárům a jedné dopravní nehodě. 

Požár bytu v Prostějově

Ve čtvrtek 29. prosince 2016 byl v 0:42 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár bytu v Prostějově na ulici Tylova. 

Vrak auta zapálil sklad dřevěných podlah

V úterý 27. prosince 2016 byl v 13:18 hodin nahlášen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár vraku auta v Přerově na ulici Skopalova. 

Výjezdy hasičů kvůli silnému větru

Výstraha meteorologů na jev silný vítr se v úterý 27. prosince 2016 v Olomouckém kraji vyplnila a hasiči od rána likvidují popadané stromy a větve z komunikací. Těchto výjezdů eviduje naše operační st... 

Kuriózní zásahy hasičů v roce 2016

Každý rok hasiči v Olomouckém kraji zasahují u téměř šesti tisíc událostí, jako jsou požáry, dopravní nehody, technické zásahy a další. Vždy se mezi nimi najde i několik zásahů, které vykouzlí úsměv n... 

Silvestrovské oslavy a s nimi spojené typické požáry

S blížícím se koncem roku bych ráda varovala občany Olomouckého kraje před nesprávným používáním zábavní pyrotechniky a otevřeného ohně. Lidé totiž každoročně na přelomu roku způsobí nejen sobě, ale i... 

Noční požár střechy hospodářské budovy v Krakořicích

V sobotu 24. prosince 2016 byl v 2:40 v obci Krakořice, místní části města Šternberk (okr. Olomouc), oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár komínu rodinného domu. 

Hasiči na Štědrý den potěšili děti v nemocnici

Stalo se již tradicí, že profesionální hasiči z Olomouce navštěvují na Štedrý den nemocné děti, které musí zůstat přes Vánoce v nemocnici. Ani letošní rok nebyl výjimkou. 

Hromadná dopravní nehoda na dálnici D35

V sobotu 24. prosince 2016 byla v 7:31 oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje dopravní nehoda na 270. km dálnice D35 u Nemilan ve směru na Ostravu. 

Po dopravní nehodě narazilo auto do budovy v Hranicích

V pátek 23. prosince 2016 byla v 5:05 hodin oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje dopravní nehoda v Hranicích na ulici Teplická. 

 

Stránkování: Počet: 187 / 19 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 19 |

vytisknout  e-mailem