HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zelený čtvrtek značně potrápil středočeské hasiče

Suché a větrné počasí posledních dní se výrazně podepisuje na množství zásahů v přírodním prostředí, a to zejména zvýšeným počtem požárů trávy, křoví i lesních porostů. Čtvrtek 18. dubna byl pro střed... 

Tereza  Fliegerová  - 19.4.2019

Hasiči nacvičovali v Mladé Boleslavi plnění hasicího letadla

Mladoboleslavský územní odbor HZS Středočeského kraje uspořádal v úterý 16. dubna na letišti Aeroklubu Mladá Boleslav odbornou přípravu zaměřenou na využití Letecké hasičské služby. 

Ladislav  Holomčík  - 16.4.2019

Odborná příprava ve vyprošťování pro dobrovolné jednotky

Ve dnech 13.–14. dubna se na územním odboru Kolín konala cyklická odborná příprava pro členy jednotek sborů dobrovolných hasičů předurčených pro vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel. 

Ladislav  Holomčík  - 16.4.2019

Středočeští hasiči vezou z Pražského hradu dvě stříbra

Ve čtvrtek 11. dubna byly ve Španělském sále Pražského hradu vyhlášeny výsledky ankety Hasič roku 2018. Poprvé tak předávání cen nejlepším jednotlivcům i kolektivům vyvrcholilo v prostorách, ve kterýc... 

Ladislav  Holomčík  - 11.4.2019

Dopravní nehoda uzavřela na několik hodin strakonickou silnici u Zbenice

Ve středu 10. dubna krátce před jedenáctou hodinou přijali středočeští hasiči oznámení o dopravní nehodě nákladního a osobního automobilu na silnici I/4 u rybníku Cunát v katastru obce Zbenice v okres... 

Tereza  Fliegerová  - 10.4.2019

Hledáme operátory linky 112

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa ve služebním poměru na pozici operační technik linky 112 pro Krajské operační a informační středisko v Kladně. 

Tereza  Fliegerová  - 10.4.2019

Na Mladoboleslavsku zachvátil požár roubený rodinný dům i přilehlé hospodářské stavení

V sobotu 6. dubna krátce po půl jedenácté přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje hlášení o požáru v obci Dolení Kruhy v katastru Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku. 

Tereza  Fliegerová  - 6.4.2019

Profesionální hasiči v Kutné Hoře oslavili 50 let od svého vzniku

Historie profesionálního sboru v Kutné Hoře se datuje k 1. únoru 1969 a úzce navazuje na činnost dobrovolných hasičů. Nejprve vznikl veřejný požární sbor, který byl základem pozdějšího Okresního veřej... 

Tereza  Fliegerová  - 6.4.2019

Požár v sušičce pilin způsobil milionovou škodu

V pátek 5. dubna krátce po třinácté hodině zpozorovali pracovníci sušárny ve firmě na výrobu pelet a sušení pilin v Březnici na Příbramsku požár izolace ve filtrech v hale o půdorysu 30x20 metrů. 

Tereza  Fliegerová  - 6.4.2019

Na Příbramsku při kolizi převozové sanitky a vlaku zemřel pacient

Ve čtvrtek 4. dubna v 7.40 hodin přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o dopravní nehodě v obci Čenkov na Příbramsku, při které motorový vlak narazil do převozové sanitky. 

Ladislav  Holomčík  - 4.4.2019

 

Stránkování: Počet: 1639 / 164 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 164 |

vytisknout  e-mailem