HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Berounští hasiči si nechali omladit automobilový žebřík

Ve čtvrtek 13. prosince převzali zástupci HZS Beroun ve firmě Drehleiter-Werkstatt Beitel & Stier GmbH v německém Kandelu opravený automobilový žebřík IVECO MAGIRUS DLK 23-12 CC (AZ 30), který je od r... 

Ladislav  Holomčík  - 15.12.2018

Hasiči v Mladé Boleslavi převzali speciální hasicí kontejner

Ve středu 12. prosince v odpoledních hodinách byl v prostoru centrální stanice územního odboru Mladá Boleslav slavnostně představen a předán do zásahu kontejner kombinovaný hasicí. 

Ladislav  Holomčík  - 13.12.2018

Při požáru dílny a prodejny motocyklů vznikla škoda za 20 milionů korun

Ve čtvrtek 6. prosince minutu po půl páté odpoledne byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámen požár dílny a prodejny motocyklů v obci Vítězov, která patří ... 

Ladislav  Holomčík  - 7.12.2018

Profesionální hasiči z Dobříše dostali nový přívěs pro záchranný člun

Ve čtvrtek 6. prosince se na stanici HZS Středočeského kraje v Dobříši uskutečnilo slavnostní předání nového přívěsu pro převoz záchranného člunu. 

Ladislav  Holomčík  - 6.12.2018

Cvičný požár kladenského věžáku přilákal spoustu zvědavců

Ve čtvrtek 6. prosince v devět hodin dopoledne vyhlásilo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje poplach kladenské profesionální jednotce. Tentokrát však pouze v rámci taktické... 

Ladislav  Holomčík  - 6.12.2018

Berounští hasiči zachránili ženu pomocí defibrilátoru

Ve středu 5. prosince před desátou hodinou dopoledne přijalo operační středisko středočeských hasičů od operátorky Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje žádost o vyslání jednotky vybavené ... 

Ladislav  Holomčík  - 6.12.2018

Druhý stupeň požárního poplachu při požáru chaty v obci Petrov

V úterý 4. prosince dvě minuty před patnáctou hodinou byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár chaty v katastru obce Petrov v místní části Haway. 

Ladislav  Holomčík  - 5.12.2018

Středočeští hasiči mají nové instruktory vzdělávacího programu Hasík

Noví instruktoři ze Středočeského, Plzeňského a Libereckého kraje úspěšně absolvovali společný kurz vzdělávacího programu HASÍK CZ - Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva. 

Ladislav  Holomčík  - 3.12.2018

Střet vlaku s osobním autem poblíž Chýně se obešel bez zranění

V sobotu 1. prosince v 12.46 hodin přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje informaci o dopravní nehodě v prostoru železničního přejezdu P2236 v katastru obce Hostivice v okrese Praha-západ. 

Ladislav  Holomčík  - 1.12.2018

Požár rodinného domu na Příbramsku způsobil škodu za dva miliony

Ve čtvrtek 29. listopadu v 11.26 hodin byl na tísňovou linku středočeských hasičů oznámen požár rodinného domu v obci Voltuš poblíž Rožmitálu pod Třemšínem na Příbramsku. 

Ladislav  Holomčík  - 29.11.2018

 

Stránkování: Počet: 1555 / 156 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 156 |

vytisknout  e-mailem