HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Při požáru domu v Černošicích byl vyhlášen druhý stupeň poplachu

V noci na úterý 20. srpna deset minut před druhou hodinou přijalo operační středisko středočeských hasičů informaci o požáru rodinného domu v obci Černošice v okrese Praha-západ. 

Tereza  Fliegerová  - 20.8.2019

Středočeští hasiči převzali od automobilky TPCA novou cisternu

V pondělí 19. srpna dopoledne předalo vedení automobilky TPCA středočeským hasičům pro stanici v Ovčárech na Kolínsku nové zásahové vozidlo – cisternovou automobilovou stříkačku. 

Ladislav  Holomčík  - 19.8.2019

V Modleticích hasiči likvidovali únik chemikálie v kamionu

Ve čtvrtek 15. srpna minutu po jednadvacáté hodině přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o úniku nebezpečné látky v kamionu ve skla... 

Ladislav  Holomčík  - 16.8.2019

Noční požár chaty ve Staré Boleslavi zaměstnal pět jednotek

V noci na středu 14. srpna byl krátce po půl čtvrté ohlášen na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje požár chaty v Třebízského ulici ve Staré Boleslavi. 

Ladislav  Holomčík  - 14.8.2019

Tragická nehoda uzavřela silnici za Čáslaví směrem do Havlíčkova Brodu

V pátek 2. srpna přesně v poledne přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje informaci o vážné nehodě na silnici č. 38 mezi obcemi Drobovice a Horky na Kutnohorsku. 

Tereza  Fliegerová  - 2.8.2019

Při požáru pole na Kutnohorsku shořelo 53 hektarů obilí

V pátek 26. července byl čtyři minuty před dvacátou hodinou ohlášen na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje požár pole v katastru obce Vlačice na Kutnohorsku. 

Ladislav  Holomčík  - 27.7.2019

Součinnostní výcvik hasičů s kynology pražských strážníků

Ve čtvrtek 25. července v dopoledních hodinách proběhl na stanici HZS Říčany součinnostní výcvik se Záchrannou kynologickou skupinou Městské policie hl. m. Prahy. 

Ladislav  Holomčík  - 26.7.2019

Při požáru pole na Mělnicku našli hasiči lidské tělo

Ve čtvrtek 25. července deset minut před půl třetí odpoledne byl na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje ohlášen kouř vycházející z místní části Kopeč v katastru obce Úžice v okrese Mělník. 

Ladislav  Holomčík  - 25.7.2019

Na Kolínsku zasahovali hasiči u požáru nákladní soupravy se slámou

V úterý 24. července necelou půlhodinu před polednem přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o požáru nákladní soupravy naložené velkými balíky lisované slámy na silnici č. 12 u Kamhajku ... 

Ladislav  Holomčík  - 24.7.2019

Dvanáct jednotek likvidovalo požár pole u obce Rejšice

V úterý 23. července byl krátce před půl třetí odpoledne ohlášen na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje požár pole v katastru obce Rejšice, která patří pod Smilovice v okre... 

Ladislav  Holomčík  - 24.7.2019

 

Stránkování: Počet: 1709 / 171 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 171 |

vytisknout  e-mailem