HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Noční požár motorestu u brněnské dálnice

V úterý 8. června dvacet minut před půlnocí byl na Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje oznámen požár motorestu poblíž kilometru 29,5 brněnské dálnice D1 na Benešovsku. 

Tereza  Fliegerová  - 9.6.2021

Třímilionová škoda po požáru seníku na Mladoboleslavsku

V úterý 8. června deset minut před půl třetí odpoledne přijalo operační středisko středočeských hasičů oznámení o požáru seníku v zemědělském areálu v obci Skalsko v okrese Mladá Boleslav. 

Tereza  Fliegerová  - 8.6.2021

Tragická nehoda s následným požárem poblíž Kunic

V neděli 6. června krátce před polednem přijalo operační středisko středočeských hasičů oznámení o vážné dopravní nehodě u obce Dolní Lomnice, která patří pod Kunice v okrese Praha-východ. 

Ladislav  Holomčík  - 6.6.2021

Noční požár vyhnal přes třicet lidí z bytů

Ve čtvrtek 3. června krátce před půlnocí zpozorovali obyvatelé bytového domu v Brozánkách, které jsou částí Hořína na Mělnicku, plameny vycházející ze střechy. Neváhali a okamžitě zavolali hasiče, kte... 

Tereza  Fliegerová  - 4.6.2021

Středočeští hasiči mají dva nové ředitele územních odborů

První červnový den byli do funkce uvedeni hned dva noví ředitelé územních odborů HZS Středočeského kraje, konkrétně na Mělnicku a Mladoboleslavsku. 

Tereza  Fliegerová  - 1.6.2021

Požár rodinného domu způsobil škodu 40 milionů

V pondělí 31. května krátce před půl šestou odpoledne přijalo operační středisko středočeských hasičů informaci o požáru střechy rodinného domu v Horoměřicích v okrese Praha-západ. 

Tereza  Fliegerová  - 31.5.2021

Tragická dopravní nehoda u Bylan na Kolínsku

Poslední květnovou sobotu necelou hodinu po poledni přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o vážné dopravní nehodě na silnici třetí třídy mezi obcemi Liblice a Bylany nedaleko Českého Bro... 

Tereza  Fliegerová  - 29.5.2021

Hledáme operačního technika linky 112

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa ve služebním poměru na pozici operační technik linky 112 pro Krajské operační a informační středisko v Kladně. 

Tereza  Fliegerová  - 28.5.2021

Při požáru seníku byl vyhlášen druhý stupeň poplachu

Ve středu 26. května krátce po půl páté odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje oznámení o požáru seníku v Kvasejovicích, které jsou součástí Sedlce-Prčice na... 

Tereza  Fliegerová  - 26.5.2021

Hromadná dopravní nehoda uzavřela most přes Labe v Mělníku

V úterý 25. května půl hodiny před polednem přijali středočeští hasiči oznámení o hromadné dopravní nehodě na silnici č. 16 na novém mělnickém mostě vedoucím přes řeku Labe. 

Tereza  Fliegerová  - 25.5.2021

 

Stránkování: Počet: 2043 / 205 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 205 |

vytisknout  e-mailem