HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nehody nákladních aut, sypače i zavřená silnice v Orlických horách

Na dnešní statistice událostí se mohlo podepsat především počasí. Polovina z dnešních zásahů jsou dopravní nehody, jednotky hasičů vyjížděly zatím k osmi karambolům, v dalších případech se jednalo o technické pomoci.

Orlické Záhoří - technická pomoc - 30. 1. 2023
Od rána byla neprůjezdná komunikace mezi Orlickým Záhořím a Šerlichem v Orlických horách. Hasiči zde odstraňovali popadané stromy, které byly poškozené vlivem sněhu, námrazy a silného větru. Jednotky zasahovaly v podobných situacích v oblasti už o víkendu.

Týniště nad Orlicí - dopravní nehoda - 30. 1. 12:54
Nejvážněji dopadl střet nákladního a osobního automobilu u Týniště nad Orlicí. Nákladní vůz pak narazil do stromu, zaklíněného řidiče museli z kabiny dostat hasiči šetrně i pomocí vyprošťovacího zařízení. Osoba byla v péči zdravotnické záchranné služby, která ji následně transportovala do nemocnice.

Třesovice - dopravní nehoda - 30. 1. 10:49
U Třesovic skončil osobní automobil převrácený na střechu mimo komunikaci, dvoučlenná posádka byla v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská a JSDH Nechanice.

Trutnov - dopravní nehoda - 30. 1. 1:49
Havarovaný sypač vyprostili profesionální trutnovští hasiči v Trutnově, ul. Kryblická. Stroj sjel ze silnice do oplocení až k obytnému domu. Nikdo nebyl zraněn.

České Meziříčí - dopravní nehoda - 30. 1. 10:41
Hasiči také odstranili následky nehody kamionu, který naboural v Českém Meziříčí do objektu s kavárnou v ulici Osvobození. Prostor byl bez návštěvníků, nikdo nebyl zraněn. Jednotky musely objekt na doporučení statika stabilizovat. Více info zde:

Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK a JSDH Deštní v Orlických horách

Odkazy do noveho okna

DN Trutnov

DN Trutnov 

Detailní náhled

DN Třesovice

DN Třesovice 

Detailní náhled

DN Týniště

DN Týniště 

Detailní náhled

TP Orlické Záhoří (3)

TP Orlické Záhoří (3) 

Detailní náhled

DN České Meziříčí

DN České Meziříčí 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem