Hasičský záchranný sbor České republiky

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

Triatlonovým mistrem hasičů Lukáš Krpec

V neděli 30. května 2010 se uskutečnilo mistrovství Hasičského záchranného sboru ČR triatlonu. Závod byl součástí Velké ceny v triatlonu Sportovního klubu Policie Nymburk. Celkem se závodu zúčastnilo v kategoriích mužů, žen, dorostu, policistů a hasičů přes 200 závodníků.

Závod absolvovalo celkem osm příslušníků HZS ČR do 40 let a jeden příslušník v kategorii nad 40 let.

Mistrem Hasičského záchranného sboru ČR v triatlonu se stal Lukáš Krpec z HZS Moravskoslezského kraje, druhé místo obsadil Jan Keprt z Olomouckého kraje a třetí místo získal Petr Svátek z kraje Vysočina

Triatlonové klání proběhlo v příjemném prostředí Polabí, v obci Ostrá na Nymbursku. Na závodníky čekalo 600 metrů plavání v jezeře Ostrá s teplotou vody 19,2 st.C., a teplotou vzduchu 17 st.C., 20 km jízdy na kole a 5 km běh..

Text a foto: Ivana Svitáková