Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zbirožské hasičské tatrování 2017

Pozvánka pro děti 

Milé děti,

do expozice požární ochrany ve Zbirohu se nám schovala zvířátka z okolí. Některá tam vůbec nemají co dělat, ale některá k hasičům patří. Komu se podaří všechna zvířátka v expozici najít, toho čeká hasičská odměna.

Neváhejte proto, vezměte bráchu, ségru, mamku, taťku, babičku, dědečka, strýčka nebo tetu a přijeďte v sobotu 2. září do Zbirohu na akci Zbirožské hasičské tatrování.

Kromě hledání zvířátek se můžete těšit také na skákací hrad a hasičské soutěže. Na koloběžkách budete muset dojet rychle jako hasiči k požáru hradu a ten pak uhasit opravdickou hasičskou stříkačkou. Kdo si neumí poradit s hadicemi, není správný hasič.

Víte, že hasiči mají i své bagry, tanky, plovoucí transportéry a další speciální techniku?  Jaké novinky (nejen tatrovácké) mají ve vozovém parku, uvidíte během celého dne.

Mezi další lákadla bude patřit novinka TATRA PHOENIX v limitované edici PRÄSIDENT. Divoký rychlý a silný PANTHER přijede za námi z pražského letiště a vzácná návštěva dorazí až z dalekého Dakaru.

Hasičská přípravka Soptíků z Němčovic předvede požární útok, královskou to disciplínu všech hasičů, vedený dvěma proudy z opravdového hasičského autíčka, a dále přípravka předvede sekyrkové cvičení v historických uniformách.

Hlavním úkolem návštěvníků bude vybrat nejkrásnější vůz TATRA v soutěži MISS a co nejvíce povzbuzovat soutěžící posádky na Mistrovství České republiky ve výměně předního kola na Tatře 815.

Budu na vás čekat a těšit se, že vás přijede co nejvíce.

Váš dráček Záchranáček

20776814_770448679810248_7893774175594969393_o.jpg

kudyznudy-RGB.jpg

vytisknout  e-mailem