HZS Libereckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

VIDEO: Jubilejní 30. ročník Dvojboje sv. Floriána se vydařil. I díky počasí

V sobotu 24. září 2022 proběhla v libereckých Karlinkách soutěž Dvojboj sv. Floriána. Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje uspořádal letos již jubilejní 30. ročník a již podruhé ve spolupráci s SDH Liberec – Karlinky. 

30. ročník Dvojboje sv. FloriánaSoutěže se zúčastnilo 8 družstev v kategorii mladší žáci a 9 družstev v kategorii starších žáků.

Tajná disciplína a požární útok

Všechny kolektivy musely absolvovat klasický požární útok a dále ještě „tajnou disciplínu“, jejíž pravidla se děti tradičně dozvídají až po příjezdu na sportoviště a letos byla tvořena např. ze skákání v pytlích nebo lovení číslic prutem s magnetem a následného skládání čísel tísňových linek.

V den konání vyšlo perfektně i počasí, soutěžícím se tedy dobře dařilo, jak se můžete podívat na videu:

30. ročník Dvojboje sv. FloriánaSponzorsky se na soutěži podílela tradičně Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR. Od loňského roku pomáhá se zajištěním soutěže Sportovní klub HZS LK, z.s. a děti si odnesly spoustu krásných cen i díky Dinoparku Liberec a Globusu Liberec. Kategorii mladších vyhrálo družstvo SDH Liberec – Krásná Studánka, kategorii starších pak tým SDH Liberec – Karlinky A.

Na akci se dále podíleli rozhodčí z Okresního sdružení hasičů Liberec a po technické stránce i spřátelený SDH Liberec – Krásná Studánka.

Máte-li zájem nahlédnout do výsledkové listiny, najdete ji dole pod fotografiemi. Všem, kteří se jakkoliv zapojili do organizace dvojboje, a přispěli tak k jeho hladkému průběhu, patří velké poděkování. Už teď se těšíme na následující ročník!

Autor: kpt. Ing. Kateřina Štajncová

Foto, video: SDH Liberec – Karlinky

 ale i díky krásnému počasí 30. ročník Dvojboje sv. Floriána se vydařil nejenom díky píli všech zapojených organizátorů, ale i díky krásnému počasí

Malá dobrovolná hasička v akciMalá dobrovolná hasička v akci

Jednou ze soutěžních disciplín byl klasický požární útokJednou ze soutěžních disciplín byl klasický požární útok

 tentokrát jubilejní Rok 2022 přinesl další vydařený ročník Dvojboje sv. Floriána, tentokrát jubilejní

Skupinová fotka na památkuSkupinová fotka na památku

Dvojboj sv. Floriána 2022Dvojboj sv. Floriána 2022

vytisknout  e-mailem