Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přihlašte svou Tatru na MISS TATRA 2017

11. 8. 2017 (Nicole Zaoralová) - Jen posledních 20 dní mohou profesionální i dobrovolní hasiči přihlašovat svůj vůz značky Tatra do soutěže Miss Tatra 2017. Volba nejkrásnější Tatry pro rok 2017 se uskuteční v rámci akce Zbirožské hasičské tatrování v sobotu 2. září ve Zbirohu (okres Rokycany). 

Pozvánka pro sbory dobrovolných hasičů
Dovolujeme si Vás i členy Vašeho sboru pozvat na sedmý ročník Zbirožského hasičského tatrování v sobotu 2. září 2017 do Expozice požární ochrany v areálu HZS ČR ve Zbirohu (okres Rokycany, Plzeňský kraj). 

Hlavním bodem programu této celodenní hasičské akce bude již tradičně volba nejkrásnější Tatry. Pokud Váš sbor také vlastní pečlivě opečovávaný kousek techniky značky Tatra, neváhejte ho přihlásit do soutěže. Uzávěrka přihlášek je 31. srpna 2017.  

Své favority mezi Tatrami volí jak návštěvníci Zbirožského tatrování (udělující titul MISS Tatra Sympatie), tak odborná komise (udělující tituly MISS Tatra a MISS Tatra Tunning). Minulý rok navštívilo tatrování více než 2000 návštěvníků, kteří zvolili tu nejkrásnější z 62 soutěžních vozů. Rádi bychom v tomto roce zvýšili počet vozů v soutěži a nabídli tak návštěvníkům atraktivnější podívanou. Součástí akce bude také výstava a ukázky RC modelů značky Tatra. 

Pro všechny posádky vozů přihlášených do soutěže máme připraveny dárky, unikátní trička s logem tatrování i pamětní listy a zajištěno občerstvení. Tradičním hlavním partnerem volby nejkrásnější Tatry je společnost Tatra Truck, a. s., která do soutěže věnuje atraktivní ceny.  

Již pošesté proběhne také Mistrovství republiky ve výměně předního kola na vozidle Tatra 815. Jde už o téměř kultovní soutěž v rámci Tatrování a pro posádky je to velmi prestižní záležitost.  

V průběhu dne se v doprovodném programu představí zcela nový hasičský letištní speciál Panther a nejnovější speciální techniku představí také Záchranný útvar HZS ČR. Těžké stroje doplní kouzelné vystoupení malých hasičat Soptíků, kteří pro to letošní tatrování připravili zbrusu nový program.

Po celý den hraje hasičská skupina Bonton Band. Vstup na akci, parkování v areálu a prohlídka muzejních expozic požární a civilní ochrany je zdarma.  

Leták s programem, přihlášky a propozice k soutěžím jsou přílohou této pozvánky.

Věřím, že si členové Vašeho sboru nenechají tuto jedinečnou hasičskou akci ujít a budu mít příležitost je přivítat ve Zbirohu. S případnými dotazy k akci a soutěžím mne neváhejte kontaktovat. 

S pozdravem,  

Vlastimil Studený 
 

vedoucí kanceláře generálního ředitele HZS ČR a předseda pořádajícího sdružení Naše hasičská minulost
Tel.: 724 178 001
E-mail: epoz@hzscr.cz

Kontakt:
kpt. Mgr. Nicole Zaoralová
tisková mluvčí
MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR
Tel.: +420 950 819 944
Mobil: +420 602 215 142
E-mail: nicole.zaoralova@grh.izscr.cz

vytisknout  e-mailem