Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Na Dni hrdinů na Výstavišti proběhl tradiční memoriál JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel

26. 9. 2022 (Kateřina Suchanská) - V sobotu 24. září 2022 proběhl tradiční memoriál JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel. Letos opět jako součást celodenní akce složek IZS Dne hrdinů na výstavišti v Praze 7. 

Letošního klání se zúčastnilo 19 týmů. 14 z nich bylo z HZS krajů, jeden tým přijel ze slovenské Nitry a další týmy byly z profesionálních podnikových jednotek Letiště Václava Havla, Správy železnic, pražského Dopravního podniku a hasičů Škoda Auto.

Rozhodčí opět připravili zajímavé scénáře, které vycházejí z reálných nehod. Každý tým je sborem rozhodčích bodován, vyproštění figurantek musí hasiči stihnout do 20 minut.

Nejlépe si vedl tým hasičů ze Středočeského kraje, konkrétně stanice Hořovice, druzí skončili hasiči z Pardubického kraje, třetí místo vybojovali hasiči z Moravskoslezského kraje.

Nejlepšího velitele mají hasiči z Hořovic, nejlepšího zdravotníka ze Svitav a novou kategorii nejlepších vyprošťovačů vyhráli hasiči z Hořovic.

Foto: https://photos.app.goo.gl/LETYdn6mbCFCrG9U8
Video: https://youtu.be/S5TicJnGZ_g

Související dokumenty

vytisknout  e-mailem