Hasičský záchranný sbor České republiky  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dotační programy pro nestátní neziskové organizace

Dotační programy pro nestátní neziskové organizace, na které se váže neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR, uplatněná prostřednictvím MV-GŘ HZS ČR pro nestátní neziskové organizace. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MV-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky (dále jen „MV-GŘ HZS ČR“) sděluje, že vyhodnotilo dne 18. 12. 2012 žádosti nestátních neziskových organizací o poskytnutí neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR (dále jen „dotace“) na rok 2013.

Na základě návrhu grantové komise MV-GŘ HZS ČR generální ředitel HZS ČR schválil navržené projekty a dotaci na rok 2013 nestáním neziskovým organizacím ve výši uvedené v přiloženém souboru (pdf). V průběhu prvního čtvrtletí roku 2013 se předpokládá vydání rozhodnutí o poskytnutí dotace.

Výše navrhované dotace bude přiznána nestátním neziskovým organizacím v závislosti na termínu schválení a výši státního rozpočtu ČR na rok 2013 a po úpravě žádostí (tam kde je výše navrhované dotace jiná, než výše dotace, která byla nestátní neziskovou organizací požadována).
Navržení dotace NNO 2013 (*.pdf)

vytisknout  e-mailem