HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Krajské ředitelství

KŘ a ÚO Hradec Králové

Krajské ředitelství 
nábř. U Přívozu 122/4 
500 03 Hradec Králové 
Fax 495 512 282
datová schránka yvfab6e

Organizační složka Jméno  Telefon  E -mail
podatelna 950 530 221 spisovna@hkk.izscr.cz
spojovatelka  950 530 111    spisovna@hkk.izscr.cz
...... krajské operační a informační středisko  ohlašování pálení  950 530 100   
KRAJSKÝ ŘEDITEL  brig. gen. Ing. František Mencl  950 530 229  
sekretariát  - asistentka ředitele 950 530 229 950 530 228    sekretariat@hkk.izscr.cz
tisková mluvčí

por. Mgr. Martina Götzová

950 530 232    724 176 044 

martina.gotzova@hkk.izscr.cz

KANCELÁŘ KRAJSKÉHO ŘEDITELE    
ředitel kanceláře ředitele HZS kraje plk. Mgr. Martin Mičan  950 530 775   martin.mican@hkk.izscr.cz
...... odd. právní a organizační - vedoucí plk. Mgr. Ladislav Král  950 530 210   ladislav.kral@hkk.izscr.cz
...... prac. personální a PaM - vedoucí mjr. Bc. Olga Pluhařová  950 530 231   olga.pluharova@hkk.izscr.cz
...... prac. personální a PaM - personalistka 950 530 233   spisovna@hkk.izscr.cz
Školicí a rehabilitační středisko Hájemství  - vedoucí Bc. Vlastimil Hornych  950 530 791   vlastimil.hornych@hkk.izscr.cz
PRACOVIŠTĚ INTERNÍHO AUDITU A KONTROLY   
... prac. inter. auditu a kontroly - inter. auditor kpt. Ing. Oldřich Novák 950 530 227   oldrich.novak@hkk.izscr.cz
...... prac. inter. auditu a kontroly - kontrolor kpt. Ing. Sabina Hloušková 950 530 237 sabina.hlouskova@hkk.izscr.cz
ÚSEK IZS A OPERAČNÍHO ŘÍZENÍ    
náměstek úseku IZS a operačního řízení  plk. Ing. Radek Vymlátil  950 530 222    radek.vymlatil@hkk.izscr.cz
...... odd. IZS a služeb - vedoucí mjr. Bc. Rudolf Jelínek  950 530 710    rudolf.jelinek@hkk.izscr.cz
...... odd. IZS a služeb - IZS a řízení JPO -           metodik kpt. Ing. David Petřík  950 530 713    david.petrik@hkk.izscr.cz
...... odd. IZS a služeb - metodik kpt. Ing. Jan Čech 950 530 715   jan.cech@hkk.izscr.cz
...... odd. IZS a služeb - chemická služba 950 530 709
...... odd. IZS a služeb - strojní služba 950 530 718, 714, 717  
...... odd. IZS a služeb - technická služba 950 530 719  
...... odd. IZS a služeb - dotace 950 530 711  
ÚSEK PREVENCE A CIVILNÍ NOUZOVÉ PŘIPRAVENOSTI    
náměstek úseku prevence a CNP  plk. Mgr. Pavel Nejtek 950 530 223     pavel.nejtek@hkk.izscr.cz
...... odd. ochrany obyvatelstva a krizového řízení-vedoucí plk. Ing. Jiří Ehl 950 530 740   jiri.ehl@hkk.izscr.cz
...... odd. ochrany obyvatelstva a kriz. řízení 
...... odd. ochrany obyvatelstva a kriz. řízení        - metodik kpt. Ing. Petr Zeman  950 530 744    petr.zeman@hkk.izscr.cz
...... odd. ochrany obyvatelstva a kriz. řízení        - metodik kpt. Ing. Petr Hovorka  950 530 748    petr.hovorka@hkk.izscr.cz
ÚSEK EKONOMIKY    
náměstek úseku ekonomiky  plk. Ing. Petr Malina  950 530 224    petr.malina@hkk.izscr.cz
...... pracoviště veřejných zakázek - metodik kpt. Ing. Jan Trefil 950 530 754  jan.trefil@hkk.izscr.cz
...... odd. finanční - vedoucí mjr. Ing. Olga Rožňavská 950 530 750    olga.roznavska@hkk.izscr.cz

...... odd. finanční - metodik

Ing. Jiřina Baierová

950 530 751  jirina.baierova@hkk.izscr.cz
...... odd. provozní a správy majetku - vedoucí plk. Mgr. Bohuslav Šlégr  950 530 760    bohuslav.slegr@hkk.izscr.cz
...... odd. provozní a správy majetku - metodik kpt. Ing. Anna Doležalová  950 530 765    anna.dolezalova@hkk.izscr.cz
...... odd. provozní a správy majetku -                  metodik Ing. Luboš Marhold  950 530 764    lubos.marhold@hkk.izscr.cz
...... správa stadionu HZS Královéhradeckého kraje 950 530 779
pracoviště odboru prevence, Úprkova 30, 500 09 Hradec Králové-Malšovice
Organizační složka Jméno  Telefon 
KANCELÁŘ KRAJSKÉHO ŘEDITELE
...... psychologické pracoviště - vedoucí mjr. PhDr. Ondřej Sezima  950 530 266    ondrej.sezima@hkk.izscr.cz 
ÚSEK PREVENCE A CIVILNÍ NOUZOVÉ PŘIPRAVENOSTI    
náměstek úseku prevence a CNP  plk. Mgr. Pavel Nejtek 950 530 223    pavel.nejtek@hkk.izscr.cz
...... odd. stavební prevence, kontrolní činnosti a ZPP - vedoucí plk. Ing. Kateřina Petříková  950 530 730    katerina.petrikova@hkk.izscr.cz
...... zjišťování příčiny požárů 950 530 733  
...... kontrolní činnost   950 530 736, 728, 732
...... kontrolní činnost - metodik kpt. Ing. Veronika Borůvková 950 530 738  veronika.boruvkova@hkk.izscr.cz
...... kontrolní činnost  950 530 736, 728, 732   
...... stavební prevence - metodik kpt. Ing. Vítězslav Šolc, DiS.  950 530 731     vitezslav.solc@hkk.izscr.cz
...... stavební prevence 950 530 734, 727, 739    
 
krajské OPIS, Pražská 230/153z, 500 04 Hradec Králové, fax 950 530 207
Organizační složka Jméno  Telefon 
...... krajské operační a informační středisko  ohlašování pálení  950 530 100   
...... odd. KOPIS a KIS - vedoucí plk. Ing. Libor Opletal  950 530 720    libor.opletal@hkk.izscr.cz
...... odd. KOPIS a KIS - metodik kpt. Ing. Radek Mencl  950 530 205    radek.mencl@hkk.izscr.cz
...... odd. KOPIS a KIS - metodik kpt. Ing. Petr Luciak  950 530 270    petr.luciak@hkk.izscr.cz
 
stanice Hradec Králové, nábř. U Přívozu 122/4, 500 03 Hradec Králové
Pracoviště  Jméno  Telefon 
velitel stanice   mjr. Ing. Dušan Jičínský 950 530 226   dusan.jicinsky@hkk.izscr.cz
 
stanice Nový Bydžov, Bratří Mádlů 201, 504 01 Nový Bydžov
Pracoviště  Jméno  Telefon 
velitel stanice   npor. Bc. Karel Kafka  950 530 183   karel.kafka@hkk.izscr.cz 
 
stanice Hradec Králové, Pražská 230/153z, 500 04 Hradec Králové
Pracoviště  Jméno  Telefon 
velitel stanice   npor. Bc. Václav Novotný 950 530 160   vaclav.novotny@hkk.izscr.cz

vytisknout  e-mailem