Školní a výcvikové zařízení HZS ČR  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zbiroh - prosinec 2019 - Zahájení akce „ŠVZ Zbiroh – rekonstrukce štábu“

Z důvodu potřeby adekvátních prostorů pro další zkvalitňování výuky a výcviku ve Školním a výcvikovém zařízení ve Zbirohu byla zahájena rekonstrukce budovy bývalého štábu. 

jednotka.jpgPřed předáním místa staveniště generálnímu dodavateli stavby, firmě Silba – ELSTAV, které proběhlo 27. 11. 2019, probíhaly intenzivní práce na projektové dokumentaci a úkonech spojených s povolením stavby apod.
V rámci této rekonstrukce bude například navýšena ubytovací kapacita ze současných 57 lůžek na cca 160, budou vybudovány nové učebny včetně učebny počítačové a také zázemí pro příslušníky a občanské zaměstnance ŠVZ Zbiroh. Pro účastníky kurzů a akcí pořádaných ve Zbirohu jsou budovány šatny pro zásahové oděvy, sociální a hygienické zázemí potřebné po „špinavých“ výcvicích či prádelny se sušárnami.
Jelikož „nejen prací živ je člověk“, budujeme zde i společenskou místnost, kde budou moci ubytovaní účastníci trávit svůj volný čas. V této místnosti plánujeme instalaci velkoformátové televize, prostor pro společenské hry a podobně.
V současné době generální dodavatel stavby zahájil přípravné práce související se zařízením staveniště s návazností na první etapu rekonstrukce spolufinancované z programu IROP v rámci stavebního objektu bývalého štábu. Jsou prováděny bourací práce, které pomalu začínají dávat přehled o budoucím stavebním uspořádání.


mjr. Ing. Josef Daníček, kpt. Mgr. Jaroslav Tuček

Odkazy do noveho okna

Zbiroh_2019_obrazek 05

Zbiroh_2019_obrazek 05 

Detailní náhled

Zbiroh_2019_obrazek 04

Zbiroh_2019_obrazek 04 

Detailní náhled

Zbiroh_2019_obrazek 03

Zbiroh_2019_obrazek 03 

Detailní náhled

Zbiroh_2019_obrazek 02

Zbiroh_2019_obrazek 02 

Detailní náhled

Zbiroh_2019_obrazek 01

Zbiroh_2019_obrazek 01 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem