Školní a výcvikové zařízení HZS ČR  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Volná místa pro lektory-instruktory u Školního a výcvikového zařízení HZS ČR v Brně

Školní a výcvikové zařízení HZS ČR má na svém pracovišti v Brně několik volných míst pro lektory-instruktory. 

kariera.jpgPřijďte k nám a rozšiřte náš tým spolupracovníků.
Místo je vhodné především pro hasiče s praxí, kteří by rádi své zkušenosti předávali dalším kolegům. Místo nabízíme jak příslušníkům ve služebním poměru, tak hasičům, kteří již služební poměr ukončili a měli by zájem pro nás pracovat jako civilní zaměstnanci.
Práce na ŠVZ HZS ČR je velmi pestrá. Od výcviku nastupujících nováčků přes techniky speciálních služeb až po velitelské pozice. Nedílnou součástí jsou společné výcviky se složkami IZS, tvorba obsahu a metod výcviků a spolupráce na zavádění nových trendů v hasičské profesi. Naše zařízení umožňuje pracovat s nejnovější technikou, technickými prostředky a trenažery, které patří ke špičce nejen v Evropě. Pro udržení vysokého standardu výcviku a získání zkušeností s neustále se vyvíjejícími technologiemi jezdí lektoři pravidelně čerpat zkušenosti do zahraničí. Lektoři také zasahují společně s jednotkami HZS krajů ve výjezdové jednotce ŠVZ.

Pokud máte o práci u nás zájem, kontaktujte nás prosím na tel. 650 610 606, 607 711 785 nebo na e-mailu petr.kupka@svzbm.izscr.cz, rádi se s Vámi setkáme a poskytneme Vám veškeré potřebné informace.

vytisknout  e-mailem