HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vítězství si z noční soutěže odvezlo družstvo z Přerova

(11.10.2019) Již XVIII. ročník noční soutěže v požárním útoku O pohár ředitele HZS Zlínského kraje se uskutečnil v pátek 11. října 2019 na požární stanici HZS Zlínského kraje v Uherském Brodě. Se zhoršenými světelnými podmínkami se zde po slavnostním zahájení utkalo celkem 15 družstev profesionálních, dobrovolných a podnikových hasičů. Soutěže se osobně zúčastnil také ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar, ředitel územního odboru Uherské Hradiště plk. Ing. Jaroslav Olbert a další vzácní hosté. 

Po prvním kole se ukázalo, že nástřikové terče letos lépe vyhovují profesionálním hasičům, a do druhého finálového kola se tak probojovalo družstvo HZS Zlínského kraje z územního odboru Kroměříž, profesionální hasiči z Olomouckého kraje – z územních odborů Přerov a Prostějov,  družstvo HZS podniku DEZA Valašské Meziříčí a.s a SDH Zahnašovice.

Vítězem netradiční soutěže se nakonec s časem 22,78 sekund stalo družstvo HZS Olomouckého kraje – územního odboru Přerov. Druhé místo s časem 24,70 sekund obsadili dobrovolní hasiči ze Zahnašovic a stupně vítězů uzavřelo družstvo HZS Zlínského kraje z územního odboru Kroměříž po dosažení času 25,32 sekund.

Vítěz si domů odvezl i putovní pohár ředitele Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Vítězům gratulujeme!

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem