HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vedení zlínských hasičů hodnotilo rok 2021

(31.01.2022) Jak se již stalo tradicí, začátkem roku každoročně vedení Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje hodnotí rok předchozí. 

Rok 2021 je od počátku jiný a díky opatřením, souvisejících s onemocněním COVID – 19, nelze zástupce médií přivítat jako každoročně na centrální stanici ve Zlíně. I přes tato omezení přinášíme alespoň v této písemné podobě shrnutí událostí za loňský rok 2021, které se udály u profesionálních hasičů ve Zlínském kraji.

Předchozí rok tak hodnotilo pět zástupců Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, a to krajský ředitel plk. Ing. Vít Rušar, ředitelka kanceláře ředitele plk. Mgr. Dagmar Sikmundová, náměstek pro IZS a operačního řízení plk. Ing. Pavel Dekret, náměstek pro ekonomiku plk. Mgr. Petr Bobčík a náměstek pro prevenci a civilní nouzové plánování plk. Ing. Zdeněk Otrusina.

Nejen shrnutí událostí je součástí hodnocení předchozího roku. Patří zde i poděkování, a to všem příslušníkům a občanským zaměstnancům sboru za odvedenou práci v průběhu celého roku 2021, který byl v mnoha směrech díky koronavirové situaci náročný a naprosto odlišný od let předchozích. Poděkování směřuje i k vedení Zlínského kraje, měst a obcí kraje, dobrovolným hasičům, ostatním příslušníkům složek integrovaného záchranného systému, spolupracujícím organizacím a také zástupcům médií.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem