HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Tragická nehoda na Slavičínsku

(8.10.2018) K havárii motocyklisty vyjížděly dnes před šestou hodinou večerní dvě jednotky hasičů, a to profesionálních i dobrovolných. Krajský operační důstojník je vyslal do průmyslového areálu v Divnici u Slavičína. 

Jako první na místo přijela jednotka profesionálních hasičů ze Slavičína, která potvrdila havárii motocyklisty, který při nehodě utrpěl velmi vážná zranění. Hasiči muže, který skončil mimo komunikaci, položili na pevnou podložku a ihned zahájili resuscitaci, ve které pokračovali i po příjezdu dvou posádek záchranářů včetně lékařky. Hasiči i záchranáři více než čtyřicet minut sváděli boj o přežití těžce zraněného muže, avšak neúspěšně. Muž svým zraněním podlehl.

Hasiči na místě poskytli svědkům této tragické události posttraumatickou péči. Dle jejich výpovědi zde muž jel na několika motocyklech. Jízda na posledním z nich, se mu stala osudnou.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Šetření nehody si převzali státní policisté. Po ukončení jejich práce na místě nehody hasiči provedli úklid vozovky, neboť při nehodě došlo k úniku provozních kapalin z motocyklu i jednoho poškozeného vozidla. Taktéž uklidili vozovku od střepů a úlomků.  V jednu hodinu v noci se vrátili zpět na svou stanici.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem