HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Slavnostní zahájení roku 2019 s předáním medailí

(03.01.2019) Profesionální hasiči a občanští zaměstnanci Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s primátorem města Zlína zahájili rok 2019. 

V prostorách centrální stanice Zlín se dnes ráno uskutečnilo tradiční slavnostní zahájení nového roku, při kterém se sešli příslušníci a zaměstnanci krajského ředitelství Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje spolu s příslušníky sloužící směny stanice Zlín. Společně tak i s hosty zahájili rok 2019. Hostem této tradiční události byl primátor města Zlína Jiří Korec a starosta Okresního sdružení hasičů Zlín Ing. Josef Bernátík.

Hosté ve svých projevech ocenili práci profesionálních hasičů při zdolávání mimořádných událostí na území kraje i města, vyzdvihli jejich vysokou a profesionální úroveň a ocenili jejich úspěchy na poli pracovním i sportovním. Do nadcházejícího roku jim popřáli mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě.

Za vedení Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje se k přání připojil i krajský ředitel plk. Ing. Vít Rušar. Ve svém projevu shrnul předchozí rok. Připomněl pořízení nové techniky a vybavení stanic v kraji, nejtěžší a nejdelší zásahy roku 2018 i sportovní úspěchy hasičů. Taktéž poděkoval zástupcům Zlínského kraje za dotace v podobě finanční částky na pořízení nového vozidla pro vyšetřovatele hasičů a zástupcům Statutárního města Zlín za finanční dar k nákupu věcných prostředků ke zlepšení akceschopnosti Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.  Na závěr poděkoval všem příslušníkům a zaměstnancům za dosavadní práci.

Součástí slavnostního nástupu bylo také ocenění příslušníků Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje za věrnost ve službě profesionálních hasičů a ocenění sportovců, za jejich mimořádné sportovní úspěchy.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem