HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Ranní nehoda na D1 zastavila dopravu

Nehoda dvou dodávek zastavila dopravu na 351. km dálnice D1 ve směru na Olomouc. U nehody došlo ke zranění jedné osoby, u které bylo nutné zajistit převoz do nemocnice. 

Operační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě na dálnici D1 ve čtvrtek 27. října 2022 v 06:21 hod. Na místo události vyrazili profesionální hasiči ze stanic Ostrava-Přívoz a Ostrava-Zábřeh.

Na hasiče po příjezdu na místo události čekala nehoda dvou dodávek, z nichž jedna narazila do druhé, odstavené dodávky, a skončila po nárazu na boku u středových svodidel. V první fázi zásahu, kdy hasiči zajistili obě havarovaná vozidla proti požáru a poskytli předlékařskou pomoc zraněnému řidiči z převrácené dodávky, byla dálnice průjezdná pouze odstavným pruhem. Následně, z důvodu šetření příčiny nehody, byla dálnice kompletně uzavřená. Hasiči museli také přeložit nábytek, který převážela převrácená dodávka, do přistaveného náhradního automobilu.

Po ukončení vyšetřování příčiny nehody a následném úklidu komunikace jak od havarovaných vozidel, tak i provozních kapalin a trosek vozů, byla dálnice po cca třech hodinách plně zprovozněna.

Odkazy do noveho okna

DN_2_dodavky_D1jpg (1)

DN_2_dodavky_D1jpg (1) 

Detailní náhled

DN_2_dodavky_D1jpg (2)

DN_2_dodavky_D1jpg (2) 

Detailní náhled

DN_2_dodavky_D1jpg (3)

DN_2_dodavky_D1jpg (3) 

Detailní náhled

DN_2_dodavky_D1jpg (4)

DN_2_dodavky_D1jpg (4) 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem