HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Při nárazu osobního vozidla do stromu museli hasiči vyprostit jednu osobu

Nehoda osobního vozidla zcela uzavřela silnici v Jeseníku nad Odrou, v úterý 21.2.2023, krátce před 17. hodinou. Jedna osoba musela být z vozidla za pomoci hasičů vyproštěna a následně vrtulníkem transportována do nemocnice. 

Operační středisko hasičů obdrželo informaci o nehodě v pondělí 21.2.2023 v 16:50 hod. Na místo události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Nový Jičín, spolu s nimi zasahovali i dobrovolní hasiči ze Starého Jičína. Na místě zasahovala rovněž Policie ČR a pozemní i letecká posádka Zdravotnické záchranné služby.

Při střetu vozidla do stromu došlo ke zranění řidiče, který musel být za pomoci hasičů, bez použití hydraulického nářadí, z vozidla vyproštěn a následně předán do péče ZZS. Po prvotním ošetření byla osoba transportována vrtulníkem záchranářů do nemocničního zařízení. Hasiči si při vytažení osoby z vozidla pomohli upínacími popruhy, kterými zajistili otevřené dveře vozidla, neboť vozidlo po nehodě zůstalo ležet na boku.

Hasiči provedli protipožární opatření a na drobný únik provozních kapalin použili sorbent, životní prostředí nebylo touto událostí ohroženo. Po ukončení šetření příčiny nehody ze strany Policie ČR provedli hasiči otočení vozidla zpět kola a obnovili provoz na silnici.

Odkazy do noveho okna

Jesenik_nad_Odrou6

Jesenik_nad_Odrou6 

Detailní náhled

Jesenik_nad_Odrou5

Jesenik_nad_Odrou5 

Detailní náhled

Jesenik_nad_Odrou4

Jesenik_nad_Odrou4 

Detailní náhled

Jesenik_nad_Odrou3

Jesenik_nad_Odrou3 

Detailní náhled

Jesenik_nad_Odrou2

Jesenik_nad_Odrou2 

Detailní náhled

Jesenik_nad_Odrou1

Jesenik_nad_Odrou1 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem