HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Požár novostavby rodinného domku v Orlové

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v úterý 3.5.2022 brzy ráno v Orlové-Lutyni (okres Karviná) u požáru novostavby rodinného domku s valbovou střechou. Požár se obešel bez zranění, ještě před příjezdem hasičů z něj stačili uniknout do bezpečí čtyři obyvatelé domku. Předběžná škoda byla odhadnuta na šest milionů korun. Příčina vzniku požáru je v šetření.

Operační středisko hasičů bylo o požáru přízemního domku, který byl zkolaudován letos v březnu, informováno v úterý po půl třetí (ranní). Do Lutyně ihned vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Orlová a Karviná, společně s nimi dvě jednotky dobrovolných hasičů – Orlová-Město a Orlová-Poruba.

Hořela valbová střecha přízemního domku, která se propadla dovnitř a poškodila celý objekt. Při příjezdu hasičů tak už hořel prakticky celý domek. Ti dostali oheň pod kontrolu za půl hodiny, další hodinu a půl jim zabralo dohašování. Do úterního rána (cca 8:30 hodin) hlídali požářiště dobrovolní hasiči z Orlové-Poruby.

Odkazy do noveho okna

pozarRD_Orlova (1)

pozarRD_Orlova (1) 

Detailní náhled

pozarRD_Orlova (2)

pozarRD_Orlova (2) 

Detailní náhled

pozarRD_Orlova (3)

pozarRD_Orlova (3) 

Detailní náhled

pozarRD_Orlova (4)

pozarRD_Orlova (4) 

Detailní náhled

pozarRD_Orlova (5)

pozarRD_Orlova (5) 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem