HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Náraz vozidel nepřežila řidička Fabie

(13.05.2021) Na mnoho hodin uzavřelo silnici vyšetřování tragické nehody. 

Na dlouhé hodiny uzavřela tragická nehoda na Kroměřížsku silnici mezi obcemi Jarohněvice a Šelešovice. Ke střetu kamionu a osobního vozidla Škoda Fabia došlo krátce po třetí hodině odpolední. Na místě se během chvíle sjely všechny složky IZS. Hasiči ze stanice Kroměříž a Zlín ihned po příjezdu zahájili vyprošťování dvou zaklíněných osob. Hasiči z Fabie vytáhli vážně zraněného spolujezdce, uložili do vakuové matrace a předali jej do péče posádce zdravotnické záchranné služby. Vzhledem k vážnosti zranění si na místo lékař přivolal vrtulník, který muže transportoval do nemocnice v Olomouci. Řidička osobního vozidla utrpěla zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla. Řidič kamionu vyvázl bez zranění.

Při nárazu došlo k poškození kamionu, ze kterého začalo vytékat velké množství provozních kapalin, které unikaly do půdy. Na místo se proto dostavil zástupce životního prostředí. Pomocí membránového čerpadla hasiči odčerpali naftu do rezervní nádrže. Uniklou naftu zasypali.

Okolnosti a příčinu tragické nehody nyní šetří kroměřížští policisté. Na závěr hasiči provedou úklid vozovky a blízkého okolí od střepů a úlomků z aut.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

1.jpgNehoda kamionu a Škody Fabie u obce Jarohněvice na Kroměřížsku

Odkazy do noveho okna
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem