HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Krajská reprezentace celkově čtvrtá.

44. Mistrovství ČR v požárním sportu družstev HZS ČR a 62. Mistrovství Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v Trutnově je minulostí. 

Ve včerejších odpoledních hodinách bylo slavnostním nástupem zakončeno Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu, jehož hostitelem byl tento rok Královéhradecký kraj, konkrétně město Trutnov.
 
Do bojů o medaile se zapojilo i reprezentační družstvo profesionálních hasičů HZS Zlínského kraje. To letos prošlo „omlazovací kůrou“ a mistrovství tak bylo pro část jeho členů první zatěžkávací zkouškou v bojích se sportovní elitou republiky. I přes tuto skutečnost dokázalo naše družstvo vybojovat čtvrtou příčku v celkovém pořadí družstev HZS ČR a ukázalo, že stále patří k nejlepším.
 
Z jednotlivců dosáhl nejlepšího výsledku Radek Šuba, který v běhu na sto metrů překážek obsadil druhé místo. Družstvo pak bylo celkově třetí. Velmi dobrý výkon podaly i obě naše štafety v běhu na 4 x 100 metrů s překážkami když vybojovaly celkové páté a šesté místo.
 
Závěr patří poděkování všem členům sportovního týmu za vzornou reprezentaci našeho kraje.
 
Jednotlivé výsledkové listiny jsou součástí přílohy.
Více o mistrovství na http://mrps2015.cz/
 
Autor: por. Bc. Libor Netopil
           tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem