HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zlínský dvojboj zná své vítěze

(29.07.2022) V pátek 29. července 2022 se na stanici profesionálních hasičů v Uherském Brodě sjeli sportovci, kteří změřili své síly v disciplínách požárního sportu. Zlínský dvojboj pořádal Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje (Územní odbor Zlín) ve spolupráci se Sportovním klubem HASIČI ZLÍN a Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. 

Dalšího kola českého poháru ve dvojboji se zúčastnilo celkem 50 závodníků z různých krajů České republiky, kteří v parném počasí bojovali ve dvou kategoriích, a to do 35 let a nad 35 let.

Soutěž zahájil ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar se starostou Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Vlastimilem Nevařilem. Poté se na start připravili již první soutěžící, kteří postupně absolvovali výstup do čtvrtého podlaží cvičné věže a běh na 100 metrů s překážkami.

Nejvíce se v kategorii do 35 let v letošním roce dařilo zástupci HZS Moravskoslezského kraje. Daniel Klvaňa se na stupeň vítězů postavil s celkovým časem 29,78. Druhé místo s časem 31,47 získal Milan Netrval z HZS Plzeňského kraje a těsně za ním s výsledkem 31,82 se umístil závodník z HZS Plzeňského kraje David Dopirák.

V kategorii nad 35 let se na prvním místě umístil Lukáš Hons z HZS kraje Vysočina, a to  s časem 32,42.  Soutěžící Petr Mařan z HZS Královéhradeckého kraje se umístil s časem 33,24 na místě druhém a třetí skončil závodník Martin Roháč z HZS Plzeňského kraje s časem 34,26.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

2.JPGZlínský dvojboj 2022

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem