HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Řidička skončila s vozidlem na střeše

(18.4.2019) Krátce před půl třetí odpoledne přijalo krajské operační středisko hasičů oznámení o dopravní nehodě v obci Střílky na Kroměřížsku. 

K nehodě ihned vyjeli profesionální hasiči ze stanice Morkovice - Slížany a dobrovolná jednotka z Koryčan. Po příjezdu na místo velitel zásahu průzkumem zjistil, že se jedná o dopravní nehodu osobního a nákladního vozidla. Řidička osobního auta vjela do protisměru, kde narazila do protijedoucího nákladního vozidla a po nárazu se převrátila se svým autem na střechu. V době příjezdu hasičů již žena byla mimo vozidlo. Na místo nehody přijeli i záchranáři, kteří si ženu převzali do své péče. Nakonec ji odvezli do nedaleké nemocnice k dalšímu vyšetření. 

Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření, odpojili autobaterie a sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny.

K nehodě se dostavili dopravní policisté, kteří šetří příčinu nehody. Po ukončení jejich práce na místě nehody hasiči uklidili vozovku od střepů a úlomků z aut. 

Do místa nehody byla přivolána odtahová služba, která odvezla vraky vozidel. 

Po celou dobu zásahu složek IZS a likvidace následků této dopravní nehody byl hlavní tak silnice I/50 uzavřen. Provoz byl na komunikaci znovu obnoven po více než třech hodinách.  

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem