HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Každoroční setkání bývalých profesionálních hasičů

(3.12.2018) Na konci roku se stalo již pravidlem setkání bývalých příslušníků profesionálních hasičů. 

Nijak tomu nebylo ani letos. Celkem 28 bývalých profesionálních hasičů a zaměstnanců Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje, územního odboru Zlín, přijalo pozvání ke společnému setkání, které se uskutečnilo v pátek 30. listopadu v budově krajského ředitelství ve Zlíně.

Účasten byl ředitel Územního odboru Zlín plk. Ing. Štefan Hrtús, který všechny zúčastněné přivítal a předsedkyně Odborového svazu hasičů ve Zlíně kpt. Ing. Martina Neuwirthová.

Setkání se stalo i vítanou příležitostí k blahopřání a předání darů letošním jubilantům. Všichni však také vzpomněli i na ty kolegy, kteří už mezi námi nejsou. Setkání ale nebylo jen o vzpomínce a oslavě jubilantů. Ředitel shrnul novinky, které se od posledního setkání u hasičů udály i plány do budoucna. Řeč tak přišla na početní stavy na jednotlivých požárních stanicích, novou požární techniku, zásahovou činnost, Africký mor prasat i aktuální stav příprav na realizaci rozvoje areálu stanice Zlín.

Po programu v budově krajského ředitelství pokračovalo setkání tradičním posezením v restauraci „Maja“, kde všichni vzpomínali na svá „hasičská léta“ a humorné zážitky.

Všem děkujeme za účast, přejeme hodně zdraví v roce následujícím a těšíme se na další setkání v roce 2019.

http://timil.rajce.net/Setkani_byv._zam._HZS_ZLK_2018

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem