HZS Libereckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči mají nejlepší PR tým roku

PR tým roku – toto prestižní ocenění získali tiskoví mluvčí Hasičského záchranného sboru České republiky. Převzali jej v úterý 7. března v Praze z rukou Pavla Vlčka, předsedy Výkonného výboru PR Klubu. 

Ocenění patří všem mluvčím Hasičského záchranného sboru České republiky, jejich zástupcům a dokumentaristům. „Za mnohé vděčíme i všem hasičům, o kterých každý den mluvíme a jejichž práci přibližujeme veřejnosti,” řekla Pavla Jakoubková, mluvčí GŘ HZS ČR, a dodala: „Na kvalitním PR sboru má zásluhu i jeho vedení a odborníci, kteří mají co říct a nebojí se komunikovat s médii napřímo.”

„Celorepublikový tým, který v rámci HZS ČR zajišťuje komunikaci směrem k médiím a veřejnosti, čítá zhruba 20 příslušníků. Z toho 5 z nich pracuje přímo na Generálním ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky a koordinuje další komunikátory v krajích. Porota ocenila propracovaný a léty prověřený systém vzájemné spolupráce a informační podpory, který je velmi efektivní a poskytuje vysokou míru nasazení a flexibility, a to zejména při mimořádných událostech. Příkladem profesionální týmové práce bylo brilantní zvládnutí komunikace při katastrofách nebývalých rozměrů, jakými byly následky ničivého tornáda na jižní Moravě či hašení obřího požáru v Národním parku České Švýcarsko,“ uvedl PR klub na svém Facebooku.

Hasičský záchranný sbor České republiky

Mluvčí

vytisknout  e-mailem