HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči opět soutěžili v Kroměříži v disciplínách TFA

(13.9.2019) 19. ročník soutěže o putovní pohár ředitele Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje v disciplínách TFA - Zámecká věž, Kroměříž - 2019 už zná své vítěze. 

Soutěž se uskutečnila v pátek 13. září 2019 v Kroměříži v prostorách Velkého náměstí a věže Arcibiskupského zámku. 

Slavnostního zahájení se zúčastnili i významní hosté jako například starosta města Kroměříže Mgr. Jaroslav Němec, Josef Bernátík starosta krajského sdružení hasičů Zlínského kraje a další hosté. Soutěž zahájil ředitel Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar, který závodníkům popřál hodně úspěchů.

Soutěž probíhala odděleně po úsecích intervalovým způsobem podle pravidla 24 Pravidel soutěže v disciplínách TFA, byla rozdělena do 4 úseků, časy ze všech 4 úseků byly sečteny a poté vyhodnoceny. Trať byla postavena paralelně pro současný postup dvou soutěžících, vyjma úseku č. 4, kde se startovalo jednotlivě.

Závodu se mohli zúčastnit příslušníci HZS ČR, zaměstnanci HZS podniků, členové jednotek PO obcí. Maximální počet závodníků bylo 80. Upřednostněni byli závodníci, kteří se zúčastnili předchozích závodů Českého poháru v disciplínách TFA. Do letošního ročníku se přihlásilo nakonec 72 závodníků.

V celkovém pořadí zvítězil Jaroslav Hanzel z HZS Moravskoslezského kraje, na druhém místě skončil Zdeněk Král z HZS Pardubického kraje a třetí příčku obsadil Petr Moleš z HZS Jihomoravského kraje.

Putovní pohár, který společně s ředitelem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Vítem Rušarem předával náměstek generálního ředitele brig. gen. Mgr. Slavomír Bell, MSc. MBA, si odvezl Jaroslav Hanzel z Moravskoslezského kraje.

Vítězům gratulujeme! 

Velký dík patří sponzorům, a to městu Kroměříž za dárkové balíčky, firmě LEVEL SPORTS UP za iontové nápoje, firmě Hasící technika s.r.o. za finanční dar a firmě RUDOLF lešení s.r.o.

Výsledkové listiny a fotografie jsou v příloze pod článkem.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem