Záchranný útvar HZS ČR  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

„Den otevřených dveří,” při příležitosti „Dne dětí” 1. 6. 2011

Dne 1. 6. 2011 dopoledne za proměnlivého počasí proběhla u Záchranného útvaru HZS ČR prezentační akce „Den otevřených dveří,” při příležitosti „Dne dětí”. Oproti loňskému roku se letos otevřely brány pro širokou veřejnost nejen v našich objektech v Hlučíně, ale také u 3. Záchranné roty ve Zbirohu. Návštěvníci ve Zbirohu mohli také shlédnout stálou expozici Hasičského muzea.  

Dne 1. 6. 2011 dopoledne za proměnlivého počasí proběhla u Záchranného útvaru HZS ČR prezentační akce „Den otevřených dveří,” při příležitosti „Dne dětí”. 
Oproti loňskému roku se letos otevřely brány pro širokou veřejnost nejen v našich objektech v Hlučíně, ale také u 3. Záchranné roty ve Zbirohu. Návštěvníci ve Zbirohu mohli také shlédnout stálou expozici Hasičského muzea.  
K vidění u Záchranného útvaru ZHS ČR bylo: 
Těžká záchranářská technika (vyprošťovací tank VT-72, plovoucí transportér PTS-10, automobil vyprošťovací T815 AV-15, AV-30…), činnost kynologů se svými pejsky, potápěči, lezci, chemici, zdravotníci a hasičská technika (CAS MAN,...).
Bylo připraveno několik soutěží pro naše nejmenší. Největší úspěch bezesporu slavil jako v loňském roce sjezd po lanové dráze.
Navštívilo nás okolo 800 návštěvníků z okolních škol a školek, ale také rodiny s dětmi.
Všichni se těšíme na další dětský den.
 
Den otevřených dveří  - FOTO 
 
Video na YOUTUBE

 

vytisknout  e-mailem