HZS hlavního města Prahy  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Sparta vzdává hold #12

Letošní, již 12. ročník charitativní akce "Sparta vzdává hold" budou moci sledovat všichni hokejoví fanoušci na O2 TV SPORT. 25. února vzdá totiž Sparta hold v utkání proti Litvínovu opravdu netradičně – virtuálně! V minulosti pomohl pražský klub nadacím složek Integrovaného záchranného systému. Pro letošní ročník se zúčastněné složky, které už rok každý den pomáhají v boji proti koronaviru, rozhodly spolu se Spartou podpořit dva domácí hospice zajišťující důstojný konec života.

 „Během pandemie koronaviru jsme se setkali s obrovskou vlnou solidarity. I proto jsme rozhodli, že se vzdáme letošního výtěžku z projektu "Sparta vzdává hold" a věnujeme jej na oblast, která je v lidském životě ohromně důležitá. Shodli jsme se na tom, že vybranými penězi podpoříme centra paliativní péče,“ uvádí zástupci Armády ČR, Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru ČR a Policie ČR.  Výtěžek ze vstupného a dražby speciálních dresů poputuje na konto dvou hospiců – pražského Cesta domů a Nablízku v Lysé nad Labem.
Podpořit dobrou věc mohou fanoušci prostřednictvím dvou druhů virtuálních vstupenek za 90 Kč a 290 Kč, které si budou moci zakoupit prostřednictvím sítí 
Ticketportal a Ticketmaster. Zakoupením obou typů vstupenek získají fanoušci možnost sledování zápasu na O2 TV Sport.

Vstupenka Premium:
 

  • Speciální rouška Sparta vzdává hold #12
  • Měsíční předplatné O2TV
  • Sleva 10 procent na nákup ve sparťanském fanshopu


Vstupenka Standard:
 

  • Měsíční předplatné O2TV
  • Sleva 10 procent na nákup ve sparťanském fanshopu


Součástí finálního výtěžku budou i finance získané z dobročinné dražby speciálních dresů, v nichž sparťanští hokejisté odehrají zápas proti Litvínovu. Speciálním motivem symbolicky vzdají hold svým fanouškům, kteří nepřestali podporovat klub ani v období, kdy se kvůli bezpečnostním opatřením nemohou dostat na stadion.

vytisknout  e-mailem