HZS Libereckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

26.10.2019 Tým HZS LK obsadil v Přeboru HZS ČR ve volejbalu 9. místo

I v letošním roce HZS LK vyslalo svůj reprezentační tým volejbalistů do Brna, kde se ve dnech 21.- 22.10. 2019 konal Přebor HZS ČR ve volejbalu. 

Tým volejbalistů HZS LK ve složení Jan Málek (vedoucí družstva), Jaromír Lebeda, Jakub Hušek, Karel Melich, Vladimír Dostál, Monika Dostálová, Jiří Šilhán, David Patrman a Jakub Kozel, uhrál konečné 9. místo v silné konkurenci dalších jedenácti týmů HZS krajů.

Prohrami v základní skupině, nejprve s týmem HZS hl. m. Prahy, 2:0 na sety a následně těsnou prohrou v závěru třetího, rozhodujícího, setu s družstvem MV-GŘ HZS ČR, tým nepostoupil do vyřazovací části. Ve skupině o umístění o 9.-12. místo pak hráči  třikrát zvítězili a obsadili tak celkovou devátou příčku. Vítězem turnaje se stalo družstvo HZS Moravskoslezského kraje.

Tímto turnajem se po 18 letech reprezentace HZS LK rozloučil se svou reprezentační kariérou plk. Mgr. Jaromír Lebeda. Panu plukovníkovi tímto děkujeme za úspěšnou a dlouhodobou činnost a reprezentaci ve volejbalovém týmu HZS LK.

vytisknout  e-mailem