HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

2. ročník turnaje v ping pongu zná již svého vítěze

(26.01.2024) Nová sportovní tradice pokračovala i letošní rok. 

V pátek 26. ledna 2024 se uskutečnil 2. ročník turnaje v ping pongu „O pohár krajského ředitele HZS Zlínského kraje“.  Turnaj se uskutečnil v prostorách víceúčelové tělocvičny nové hasičské stanice ve Zlíně, který pořádá Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje, Sportovní klub hasiči Zlín a OSH Zlín. Tento přátelský turnaj je určen pro profesionální hasiče Zlínského kraje.

2.jpg
 

Do druhého ročníku se přihlásilo celkem 16 hráčů, kteří se nebáli chytit do ruky pingpongovou pálku a předvést své sportovní schopnosti podle pravidel stolního tenisu na dva vítězné sety. Hráči byli rozlosováni do tří skupin. Poté z každé skupiny první dva hráči hráli o vítězství ve skupině pod názvem „Finálová skupina“ a utkali se o putovní pohár. No, a aby to těm dalším hráčům nebylo líto, neboť během dopoledne vydali ze sebe úplně vše a svým soupeřům nic nenechali zadarmo, tak třetí a čtvrtý hráč bojoval ve skupině nazvané „Skupina o umístění“ a pátý a šestý ve „Skupině útěchy“.

13.jpg
 

Hráči „Finálové skupiny“ předváděli krásnou hru, leč vítězem mohl být jen jeden. První místo obsadil David Hladil ze stanice Bystřice pod Hostýnem. A bylo vidět, že se stolnímu tenisu věnuje již mnoho let, díky čemuž vyhrál hned podruhé za sebou. Kromě cen a diplomu převzal z rukou ředitele Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje plk. Ing. Víta Rušara i putovní pohár. Druhou příčku obsadil Zbyněk Raška ze stanice Valašské Klobouky a třetí skončil profesionální hasič Roman Bambuch taktéž ze stanice Valašské Klobouky. Jedinou ženou soutěže byla Petra Adamušková z Územního odboru Zlín, která předvedla nádherný výkon.

w.JPG
 

Vítězům gratulujeme a za rok uvidíme, kterou stanici bude putovní pohár zdobit.

Autor: por. Mgr. Lucie Javoříková, tisková mluvčí HZS Zlínského kraje

Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem