HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Druhý poplachový stupeň při požáru chaty v Petrově

Ve středu 21. června čtrnáct minut po čtrnácté hodině byl na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje ohlášen požár chaty v obci Bohuliby, která je částí Petrova v okrese Praha-západ. 

Ladislav  Holomčík  - 22.6.2017

Díky hasicím hřebům stačilo na požár kůlny 1300 litrů vody

Ve středu 21. června v 15.37 hodin byl na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje ohlášen požár kůlny u rodinného domu v berounské místní části V Pánvích. 

Ladislav  Holomčík  - 22.6.2017

Výcvik pro práci a život hasiče

Měsíc květen byl pro deset vybraných studentů čtvrtého ročníku oboru vzdělání Požární ochrana ve znamení nejenom maturitních zkoušek, ale také obdobím závěrečné části Nástupního odborného výcviku. 

Ladislav  Holomčík  - 20.6.2017

Výherci soutěže Tuta Via Vitae navštívili kolínskou stanici

V úterý 20. června navštívili stanici HZS Kolín žáci VIII. A ze Základní školy Pečky, kteří v celostátním kole soutěže „Tuta Via Vitae aneb bezpečná cesta životem pro občana EU“ vyhráli certifikát na ... 

Ladislav  Holomčík  - 20.6.2017

Na dálnici D7 nedaleko Brandýsku zcela shořel autobus

V neděli 18. června v podvečer přijala třináct minut po osmnácté hodině tísňová linka HZS Středočeského kraje oznámení o požáru autobusu na dálnici D7 poblíž 14. kilometru ve směru z Prahy do Chomutov... 

Ladislav  Holomčík  - 19.6.2017

Od hořícího vozidla chytla stodola i přístavek rodinného domu

V neděli 18. června patnáct minut po čtrnácté hodině byl na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje nahlášen požár osobního vozidla v obci Mšec na Rakovnicku. 

Ladislav  Holomčík  - 19.6.2017

Havárie vozidla s náročným vyprošťováním zraněného řidiče

V neděli 18. června šestnáct minut po desáté hodině byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena nehoda osobního vozidla na silnici mezi Ondřejovem a Mnicho... 

Ladislav  Holomčík  - 18.6.2017

Zraněnou horolezkyni zachraňovali lezci z vrtulníku

V sobotu 17. června krátce před šestnáctou hodinou byl na linku tísňového volání HZS Středočeského kraje oznámen pád horolezkyně z přibližně dvaceti metrů u vyhlídky Máj v katastru obce Teletín na Ben... 

Ladislav  Holomčík  - 18.6.2017

Středočeští hasiči procvičovali záchranu zavalených a zasypaných osob

V uplynulých dnech absolvovali vybraní příslušníci Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje čtyřdenní kurz záchrany zasypaných a zavalených osob z výkopů a závalů. 

Ladislav  Holomčík  - 17.6.2017

Při požáru v bytovce v Lysé nad Labem hasiči zachránili sedm lidí

Ve středu 14. června třináct minut po dvaadvacáté hodině byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámen požár v bytovém domě v Lysé nad Labem na Nymbursku. 

Ladislav  Holomčík  - 15.6.2017

 

Stránkování: Počet: 1204 / 121 | 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 121 |

vytisknout  e-mailem