Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

Běžkařský závod bez běžek

30. 1. 2014 Bedřichov. Zrušit či nikoliv? Na tuto otázku hledali několik dní odpověď organizátoři již tradičních závodů v běžeckém lyžování v Bedřichově v Jizerských horách. I přesto, že sněhu bylo pomálu, ve čtvrtek 30. ledna se na start závodu u Šámalovy chaty postavilo hned 39 závodníků - hasičů, tentokrát však bez lyží v běžeckých tretrách. V čase 30:19 zvítězil Jiří Vavruška z HZS Jablonec nad Nisou, druhý byl David Šťastný z HZS Praha (31:25, vítěz kategorie 40 -49 let) a třetí místo vybojoval David Pross z HZS Hradec Králové (31:37). Těsně za touto trojicí doběhl do cíle vítěz kategorie 18 -29 let Tomáš Berger z HZS Bílá Třemešná v čase 31:42. Nejrychlejším “padesátníkem” se stal výtečný fotograf a běžec Milan Pacík z HZS Praha (42:42). Nejrychlejší ženou v cíli byla Miroslava Husárová z HZS České Budějovice, která zdolala trať za 49:18.

Stránkování: Počet fotografií: 16 / 1 | 1 |