HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Krajskou soutěž v požárním sportu ovládlo družstvo HZSP DEZA, a.s. Valašské Meziříčí

(17.6.2016) XVI. ročník krajského kola soutěže v požárním sportu družstev HZS kraje a HZS podniků Zlínského kraje „ O putovní pohár krajského ředitele“.  

Ve sportovním areálu města Hulín se včera uskutečnil další ročník krajské soutěže v disciplinách požárního sportu. Akce byla pořádána Hasičským záchranným sborem Zlínského kraje, městem Hulín a Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska – krajským sdružením Zlínského kraje.

Na start soutěže se postavila družstva profesionálních hasičů územních odborů Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, hasičů podniku DEZA, a.s. Valašské Meziříčí a jako hosté přijeli změřit síly i profesionální hasiči HaZZ Trenčínského kraje. Účast slovenských kolegů patří k dlouholeté tradici našich krajů. Stejně tak hostují i naši profesionálové na soutěžích pořádaných slovenskými kolegy (http://www.hzscr.cz/clanek/reprezentace-zlinskych-hasicu-zmerila-sily-se-slovenskymi-kolegy.aspx).

Po slavnostním zahájení, jehož se mimo jiných zúčastnili také ředitelé obou krajů plk. Ing. Vít Rušar a plk. Ing. Igor Šenítko, se naplno rozhořelo sportovní klání ve výstupu do 4. podlaží cvičné věže, běhu na 100 metrů s překážkami, štafetě 4 x 100 metrů s překážkami a v královské disciplíně požárním útoku.

Z celodenního měření sil vyšlo v celkovém součtu nejlépe družstvo podnikových hasičů HZSP DEZA, a.s. Valašské Meziříčí. Druhá příčka v celkovém pořadí patřila profesionálním hasičům územního odboru Zlín a bronzová medaile putovala k profesionálním hasičům územního odboru Uherské Hradiště (výsledkové listiny jednotlivých disciplin i celkové výsledky najdete v příloze zprávy).

Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem