HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Víkendové dopravní nehody

O víkendu se na na silnicích v Královéhradeckém kraji stalo několik dopravních nehod. Nejčastěji se jednalo o havárie jednoho vozidla, při nichž řidiči narazil do stromu, sloupu či semaforu. 

K osobnímu vozidlu, se kterým narazil jeho řidič do stromu, vyjeli v sobotu v 0:39 profesionální hasiči z Rychnova nad Kněžnou a dobrovolní hasiči z Týniště nad Orlicí. Nehoda se stala u Žďáru nad Orlicí. Hasiči provedli na voze protipožární opatření a odpojili autobaterii. Řidič byl odvezen sanitou do nemocnice na kontrolu. Po naložení auta na odtah uklidili hasiči komunikaci. Silnice mezi Žďárem a Albrechticemi byla po dobu zásahu neprůjezdná.   

Profesionální hasiči z Dobrušky a dobrovolní hasiči z Opočna zasahovali v sobotu po 9. h (ohlášeno 9:18) u dopravní nehody osobního auta v obci Mokré. Řidič s vozidlem narazil do sloupu elektrického vedení. Jednotka provedla na voze protipožární opatření a v místě nehody řídila dopravu. Hasiči uklidili uniklé provozní kapaliny. Zraněný řidič byl ošetřen zdravotnickou záchrannou službou. 

Profesionální hasiči z Trutnova a dobrovolní hasiči z Úpice byli v sobotu ve 13:58 přivoláni do Batňovic k osobnímu vozidlu, které narazilo do stromu u silnice č. I/14 mezi Batňovicemi  a Úpicí. Ve voze cestovaly dvě osoby. Nabourané dveře nebylo možné otevřít, hasiči ženu ve spolupráci s báňskou záchrannou službou prvotně ošetřili ve vozidle. K zaklínění osoby nedošlo. K úniku provozních kapalin nedošlo. 

Odkazy do noveho okna

2 DN Žďár

2 DN Žďár 

Detailní náhled

1 DN Žďár (2)

1 DN Žďár (2) 

Detailní náhled

1 DN Batňovice (2)

1 DN Batňovice (2) 

Detailní náhled

2 DN Batňovice (3)

2 DN Batňovice (3) 

Detailní náhled

3 DN Batňovice

3 DN Batňovice 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem