HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Beroun obhájil florbalové prvenství

Dne 9. 3. 2016 se ve Sportovní hale v Králově Dvoře na Berounsku uskutečnil pátý ročník Krajského přeboru HZS Středočeského kraje ve florbalu, který spolupořádaly Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje a Sportovní klub Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje. 

Do turnaje se přihlásilo osm středočeských týmů z Berouna, Kladna, Slaného, Příbrami, Mělníka, Mladé Boleslavi, Kolína a Kutné Hory. Jako hosté se do soubojů s děrovaným míčkem zapojila i reprezentace generálního ředitelství HZS ČR. Turnaj se nejprve odehrál v základní skupině systémem každý s každým (36 zápasů) v hrubém čase 1x 10 minut. Čtyři nejlepší družstva postoupila do finálové části. V prvním semifinále zvítězilo Kladno nad Příbramí 2:0. O vítězi druhého semifinále rozhodovaly až samostatné nájezdy, kdy Beroun porazil Mladou Boleslav 2:1. Domácímu Berounu se nakonec podařilo obhájit loňské prvenství, když v dramatickém finálovém zápase porazil silný tým z Kladna nejtěsnějším poměrem 1:0. Poháry za celkové umístění předal všem zúčastněným týmům ředitel turnaje plk. Mgr. Milana Novák.

Poděkování patří hlavně zastupitelům města Králův Dvůr za bezplatné poskytnutí Sportovní haly a opětovnou možnost se takto sejít při pořádání už tradiční sportovní akce, která je hodnocena jako velice úspěšná ze stran hráčů i pořadatelů.

Konečné pořadí turnaje:
1. Beroun
2. Kladno
3. Příbram
4. Mladá Boleslav
5. Kutná Hora
6. Kolín
7. Mělník
8. Slaný
9. GŘ

nprap. Martin Tomášek
územní odbor Beroun

vytisknout  e-mailem