HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Automobil zůstal po nehodě na střeše mimo komunikaci

(13.2.2016) Krátce po čtvrté hodině odpolední byla operačním střediskem vyslána jednotka profesionálních hasičů z Holešova k dopravní nehodě, ke které došlo na obchvatu nedaleko křižovatky mezi obcemi Martinice, Přílepy a Holešov.  

Jednotka byla na místě během pěti minut. Po provedení průzkumu bylo velitelem potvrzeno, že zde došlo k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu Ford, ve kterém cestoval pouze řidič. Ještě před příjezdem hasičů se mu podařilo dostat se z vozidla přes kufr a následně si jej se zraněním převzala zdravotnická záchranná služba, která jej odvezla k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči okamžitě zajistili místo nehody a stabilizovali automobil, který zůstal na střeše. K úniku provozních náplní nedošlo. Po provedení protipožárních opatření asistovala jednotka policii při vyšetřování a dokumentování místa události.

Následně byl vrak postaven zpět na kola, a po naložení na odtahovou službu byl proveden úklid od střepů a úlomků. Po předání místa zásahu policii se v 18:48 hodin hasiči vrátili zpět na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem