Záchranný útvar HZS ČR  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přeprava antigenních testů pro MŠMT

Hasiči ze Záchranného útvaru HZS ČR ve spolupráci se Skladovacím a opravárenským zařízením HZS ČR zajišťovali nakládku a přepravu celkem 4 074 450 ks antigenních testů na covid-19 do škol. 

Mgr.  Jana  Urbancová  - 6.4.2021

Technika Záchranného útvaru nasazena v ohnisku ptačí chřipky

Od zásahů, kdy byla vyslána technika záchranného útvaru do Dobřenic, Nového Bydžova – Zábědova a Chudonic neuplynul ani jeden den, kdy operační středisko přijalo nový požadavek na poskytnutí sil a pro... 

Mgr.  Jana  Urbancová  - 3.4.2021

Odpovědi od plic - den třetí

Naši kolegové z HZS Karlovarského kraje jsou od podzimu 2020 nasazeni v Karlovarské nemocnici jako pomocný zdravotnický personál. 

Mgr.  Jana  Urbancová  - 6.3.2021

Odpovědi od plic - den druhý

Naši kolegové z HZS Karlovarského kraje jsou od podzimu 2020 nasazeni v Karlovarské nemocnici jako pomocný zdravotnický personál. 

Mgr.  Jana  Urbancová  - 4.3.2021

Stanoviště dekontaminace osob SDO-4

Ve čtvrtek 25. 2. jsme si v Jihlavě převzali do ochraňování ze SSHR 3 nová zařízení určená pro dekontaminaci osob od průmyslových chemických látek, RAL i B-agens. SDO – 4 budou v případě potřeby nasaz... 

Mgr.  Jana  Urbancová  - 2.3.2021

Hasiči se v loňském roce a začátkem letošního roku podíleli na humanitární pomoci

16. 2. 2021 (NS) - V průběhu loňského roku a začátkem letošního roku byla poskytnuta humanitární pomoc řadě zemí. USAR tým HZS ČR poskytnul záchranářskou pomoc Libanonu, kterému byla poskytnuta i expe... 

Soutěž "Dávají za nás ruku do ohně"

MV - generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky vyhlašuje u příležitosti Evropského dne linky 112 další ročník soutěže „Dávají za nás ruku do ohně“. 

Mgr.  Jana  Urbancová  - 13.2.2021

GARÁŽ.CZ: Speciály ve službách hasičů

Motoristický web GARÁŽ.CZ se zajímal o speciální techniku u hasičů a ve svém článku tak informuje hned o dvanácti kusech kolové i pásové techniky Záchranného útvaru HZS ČR. 

Mgr.  Jana  Urbancová  - 18.1.2021

 

Stránkování: Počet: 8 / 1 | 1 |

vytisknout  e-mailem