Školní a výcvikové zařízení HZS ČR  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Rozloučení s kolegou kpt. Bc. Zdeňkem Ondráčkem

Na ŠVZ Brno jsme se v pátek 17. 12. 2021 oficiálně rozloučili s naším dlouholetým a nezapomenutelným kolegou kpt. Bc. Zdeňkem Ondráčkem. 

Lektor - instruktor

Máte zájem a chuť rozšířit lektorský kolektiv? Nabízíme nové služební místo vhodné pro hasiče s praxí, který by rád své zkušenosti předával novým kolegům stojícím na začátku své profesní kariéry. 

Jana  Štaiglová  - 14.12.2021

Cvičení potápěčů Vodní záchranné služby ČČK – VD Seč, lom Borek

Na základě žádosti Ing. Milana Bukáčka, předsedy Vodní záchranné služby ČČK Český Krumlov p. s. (dále jen „VZS“), adresované řediteli ŠVZ HZS ČR plk. Mgr. Martinu Oujezskému, MBA, proběhlo ve dnech 29... 

Příslušníci Školního a výcvikového zařízení HZS ČR, pracoviště Brno, se zúčastnili akce VIDA! After Dark na brněnském výstavišti

V brněnském VIDA! centru se na ploše cca 6 200 m2 nachází přes 180 interaktivních exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. 

Expozice Hasičského záchranného sboru České republiky na veletrhu PYROS 2021

Ve dnech 6.–8. 10. 2021 probíhá na výstavišti v Brně specializovaný veletrh PYROS 2021, který je určený především odborníkům z oblasti požární ochrany, integrovaného záchranného systému, ochrany zdrav... 

Jednání potápěčů HZS ČR v Brně

Ve dnech 29.–30. 9. 2021 probíhalo v ŠVZ HZS ČR Brno instrukčně-metodické zaměstnání instruktorů potápění za všech opěrných bodů v ČR. 

Slavnostní předání medailí příslušníkům ŠVZ HZS ČR

Dne 31. 8. 2021 proběhlo v prostorách ŠVZ HZS ČR Brno slavnostní předání medailí příslušníkům ŠVZ HZS ČR, a to za věrnost a za nasazení během pandemie COVID-19. 

Sportovní den ŠVZ HZS ČR Brno

25.8.2021 - Ve druhém srpnovém týdnu se uskutečnil sportovní den ředitele ŠVZ HZS ČR. 

Součinnostní cvičení potápěčů HZS ČR a AČR

Ve dnech 29. a 30. 7. 2021 probíhalo součinnostní cvičení potápěčů HZS ČR (potápěči ŠVZ HZS Brno) a potápěčů AČR z vrtulníkové základny Náměšť nad Oslavou. 

 

Stránkování: Počet: 23 / 3 | 1 2 3 |

vytisknout  e-mailem