HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči v Šumperku měřili koncentrace plynu

V sobotu 30. listopadu 2013 vyjížděli profesionální hasiči ze Šumperku k měření koncentrací plynu do bytového domu v Šumperku na ulici Krapkova. 

Požáru dílny v Lutíně zaměstnal čtyři jednotky hasičů

Ve čtvrtek 28. listopadu 2013 byl v 18:06 hodin oznámen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje požár dílny v obci Lutín.  

Klára  Beranová  - 28.11.2013

Hasiči zasahovali u několika dopravních nehod

V dopoledních hodinách ve čtvrtek 28. listopadu 2013 zasahovali profesionální hasiči z Olomouckého kraje u několika dopravních nehod.  

Klára  Beranová  - 28.11.2013

Profesionální hasiči podpoří charitu

Profesionální hasiči z požární stanice v Olomouci podpoří v pondělí 2. prosince 2013 dobročinnou akci.  

Advent v plamenech

V průběhu celého roku vyjíždí hasiči k požárům od zapálených svíček. Tyto výjezdy však narůstají zejména v období Dušiček a před Vánoci v adventním čase.  

Noční požár domku v rekonstrukci na Šumpersku

V úterý 26. listopadu 2013 byl v 1:37 hodin oznámen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje oznámen požár rodinného domu v obci Bludov na ulici Sokolská. 

Dopravní nehoda s následným požárem u Studence na Prostějovsku

V pondělí 25. listopadu 2013 byl v 14:00 hodin oznámen na operační středisko Hasčiského záchranného sboru Olomouckého kraje požár osobního vozidla na silnici u obce Studenec na Prostějovsku. 

Pomoc hasičů po explozi v rodinném domku – Příkazy, Olomoucko.

Prvotní informace o výbuchu z nezjištěných příčin v jednom z domů řadové zástavby obce Příkazy na Olomoucku přijala linka tísňové pomoci sedmnáct minut po sedmnácté hodině ve středu 20.11.2013. K pomo... 

Zdeněk  Hošák  - 20.11.2013

Hasiči ve Vidnavě likvidovali menší požár přístřešku s udírnou.

Pomoc čtyř jednotek z řad profesionálních a dobrovolných hasičů si vyžádal menší požár na Jesenicku. Ve Vidnavě místní části Štachlovice došlo krátce po poledni k zahoření dřevěné konstrukce přístřešk... 

Zdeněk  Hošák  - 19.11.2013

Požár plastového koše na prádlo zakouřil prostory nemocnice v Prostějově.

Jednotka profesionální stanice v Prostějově společně s hasiči Vrahovice aktuálně zasahuje u likvidace požáru v suterénu budovy tamní nemocnice. Informaci o zakouření místností bez viditelných znaků ho... 

Zdeněk  Hošák  - 19.11.2013

 

Stránkování: Počet: 27 / 3 | 1 2 3 |

vytisknout  e-mailem