HZS Olomouckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pomůcka pro žňové práce

Loňské žhavé a suché léto přimělo hasiče v celé republice vydat doporučení pro zemědělce a obce, jak přistupovat k žňovým pracím z hlediska požární ochrany. 

Noční bouřky přinesly popadané stromy

Od sobotní půlnoci (25. června 2016) do nedělní osmé hodiny ranní (26. června 2016) vyjížděli hasiči v Olomouckém kraji odstraňovat popadané stromy a větve z komunikací. Celkový počet výjezdů byl 24. 

Aktualizováno: V Olomouci hořel sklad textilu

V sobotu 25. června 2016 byl v 0:35 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár ve skladu textilu v Olomouci na ulici Matěje z Janova. 

Hasiči na Přerovsku likvidovali spadlé stromy

Celkem ke čtyřem událostem, které se vztahovaly ke spadlým stromům, vyjížděli hasiči v průběhu sobotního rána na Přerovsku. Za výjezdy hasičů stojí zřejmě bouřka doprovázená větrem, která se nad ránem... 

Tragický požár rodinného domu v Litovli

V sobotu 25. června 2016 byl v 2:15 hodin oznámen na operační středisko HZS Olomouckého kraje požár rodinného domu v Litovli na ulici Kollárova. 

Jeseničtí hasiči oslavili šedesátiny

V pátek 24. června 2016 proběhla v Jeseníku na Masarykově náměstí náměstí oslava šedesátin jesenických profesionálních hasičů. Od 10 hodin probíhal doprovodný program, od 12 hodin startovala oficiální... 

Hranická věž 2016

Sedmý ročník soutěže Hranická věž se konal v tropickém počasí ve čtvrtek 23. června 2016 v Hranicích. Start prvních závodníků proběhl v 9:00 hodin ráno na stadionu SK Hranice. 

Hasiči cvičně likvidovali požár ve skladu hygienických potřeb v Litovli

Ve čtvrtek 23. června 2016 byli v 9:30 hodin požádáni hasiči o pomoc při likvidaci požáru ve skladu hygienických potřeb v Litovli.  

Muže na Uničovsku zavalil strom

V pondělí 20. června 2016 byli v 10:15 hodin požádáni hasiči o pomoc při vyproštění muže, kterého zavalil strom v obci Bedřichov.  

Pozvánka: Den hasičů v Jeseníku

V pátek 24. června 2016 proběhne v Jeseníku na Masarykově náměstí Den hasičů. V rámci něj oslaví hasiči tři významná jubilea, a to 60 let profesionálních hasičů v Jeseníku, 145 let dobrovolných hasičů... 

 

Stránkování: Počet: 27 / 3 | 1 2 3 |

vytisknout  e-mailem