HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Českokrumlovští hasiči-lezci cvičili na lanovce na Kleť

V úterý 27. listopadu se na sedačkové lanovce na Kleť uskutečnilo součinnostní cvičení lezeckých skupin a družstev HZS Jihočeského kraje, a to z územních odborů Český Krumlov, Prachatice a České Budě... 

Vendula  Matějů  - 28.11.2018

Reflexní červená obálka pomůže hlavně osamoceným jihočeským seniorům v tísni, při ohrožení života či zdraví

Navození pocitu jistoty a bezpečí pro naše nejstarší spoluobčany. To je hlavním smyslem projektu Seniorská obálka, který v pondělí 26. listopadu odstartoval v Jihočeském kraji. Tiskopis má zejména sta... 

Vendula  Matějů  - 26.11.2018

Ranní nehoda u obce Komárov

U obce Komárov zasahovala dnes (23. listopadu) od 7:33 hodin profesionální jednotka ze stanice Soběslav u dopravní nehody dodávky. 

Vendula  Matějů  - 23.11.2018

U nehody u Dolního Bukovska museli hasiči vyprošťovat

Mezi obcemi Dolní Bukovsko a Bzí zasahovali dnes (22. listopadu) v odpoledních hodinách profesionální hasiči ze stanice Týn nad Vltavou u dopravní nehody nákladního a osobního automobilu. 

Vendula  Matějů  - 22.11.2018

Nehoda tří aut v Sudoměřicích u Bechyně

Následky nehody tří osobních aut likvidovali v pátek (16. listopadu) v odpoledních hodinách v Sudoměřicích u Bechyně profesionální hasiči ze stanic Týn nad Vltavou a Soběslav. 

Vendula  Matějů  - 16.11.2018

Jindřichohradečtí hasiči vyprošťují zraněné z havarovaných aut, a to i v rámci soutěží

Kořeny stávajícího soutěžního družstva, které převzalo pomyslnou štafetu po reprezentantech územního odboru Český Krumlov ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel, sahají až do roku 1997. 

Vendula  Matějů  - 14.11.2018

Čtyři mrtví u nehody u Drhovle na Písecku

Jen dva dny poté, co zemřely u nehody u Hořic na Šumavě dvě ženy a následně muž v nemocnici, si dnešní (8. listopadu) nehoda na jihočeských silnicích vyžádala hned čtyři oběti. 

Vendula  Matějů  - 8.11.2018

Tragická nehoda u Hořic na Šumavě

V úterý (6. listopadu) podvečer zasahovali profesionální hasiči z českokrumlovské stanice společně s Vojenskou hasičskou jednotkou Boletice u dopravní nehody, která zablokovala silnici I. třídy č. 39 ... 

Vendula  Matějů  - 7.11.2018

 

Stránkování: Počet: 15 / 2 | 1 2 |

vytisknout  e-mailem