HZS Středočeského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Krajská soutěž v požárním sportu - pozvánka

O víkendu 15. a 16. června se v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi uskuteční Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů. 

V sobotu diváci uvidí v dopoledním programu, který začíná v osm hodin slavnostním zahájením soutěže, závody na 100 metrů s překážkami, kde se představí muži HZS, ženy SDH a muži SDH. Stejné obsazení budou mít i odpolední štafety na 4 x 100 metrů s překážkami. Předpokládané ukončení prvního soutěžního dne je plánováno na 18. hodinu. Nedělní dopoledne, které opět započne v osm hodin nástupem soutěžících, při kterém budou vyhlášeny výsledky předchozího soutěžního dne, bude patřit požárnímu útoku, který bývá právem nazýván královskou disciplínou. O co nejlepší časy budou opět usilovat všechna družstva mužů i žen. Vyhlášení výsledků a ukončení soutěže je plánováno v 14:30 hodin.

Součástí soutěže je výstup do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí jednohákového žebříku. Tato disciplína, kterou absolvují pouze muži HZS, se jako v minulých letech uskuteční v rámci Krchlebské věže v úterý 11. června.

por. Ing. Tereza Sýkora Fliegerová
tisková mluvčí
HZS Středočeského kraje
 

Odkazy do noveho okna

022-Krajská soutěž v požárním sportu

022-Krajská soutěž v požárním sportu 

Detailní náhled

043-Krajská soutěž v požárním sportu

043-Krajská soutěž v požárním sportu 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem