HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Střet dvou osobních vozidel. Oba řidiči skončili v nemocnici.

(23.1.2016) Od 08:40 hodin zasahovali profesionální hasiči z centrální stanice u Zlína – Mladcové. 

V 08:28 hodin vyslal operační důstojník jednotku profesionálních hasičů centrální stanice Zlín k odstranění následků hlášené dopravní nehody dvou osobních vozidel, ke které došlo v zalesněném úseku mezi Zlínem a jeho městskou částí Mladcová.

Po příjezdu jednotky a provedené průzkumu místa zásahu bylo velitelem upřesněno, že jedno z vozidel zůstalo po čelním střetu stát na kraji komunikace, kterou tím částečně blokovalo a druhé skončilo v příkopu na okraji lesního porostu. I když prvotní informace hovořily o nehodě bez zranění osob, povolal velitel zásahu na místo sanitu zdravotnické záchranné služby. Řidička vozidla zn. Kia, které skončilo mimo komunikaci, byla v silném šoku a nebyla schopna s hasiči komunikovat, řidič druhého vozidla si stěžoval na bolest hrudníku pravděpodobně způsobenou nárazem po aktivaci  airbagů.

Hasiči také zajistili obě havarovaná vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Po úklidu komunikace ukončila jednotka zásah. Odstranění vraků vozidel zajistili rodinní příslušníci účastníků nehody.

Autor: por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem