Český národní výbor CTIF  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Závěry z jednání Českého národního výboru CTIF

30. 8. 2016 (Martina Rosenbaumová) - Členové Českého národního výboru CTIF se sešli k jednání dne 27. července 2016 v prostorách MV-generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR.  

Hlasováním schválili zásadní dokumenty:

  • Organizační a jednací řád ČNV CTIF,
  • Organizační zabezpečení VII. Mistrovství ČR v klasických disciplínách CTIF,
  • Organizační zabezpečení otevřené kvalifikace družstev mladých hasičů na XXI. mezinárodní soutěž v disciplínách CTIF 2017 Villach - Rakousko.

Zvolili delegaci Českého národního výboru CTIF na zářijové Shromáždění delegátů CTIF (Delegates Assembly) v Helsinkách. Ta obdržela mandát podpořit p. Tore Erikssona ve volbách na funkci prezidenta CTIF.

Seznámili se se zprávami o činnosti jednotlivých komisí CTIF za rok 2015.  V této souvislosti vyjádřili svůj souhlas s tím, aby čeští delegáti v CTIF Komisi HAZMAT (nebezpečné materiály) přednesli nabídku českého pořadatelství jednání této komise v roce 2017. Obdobně čeští zástupci v CTIF Komisi pro vyprošťování a nové technologie byli pověřeni, aby předsedovi této komise přednesli nabídku českého pořadatelství jednání komise ve druhé polovině roku 2018.

Obdrželi informace o průběhu příprav srpnového Mistrovství světa v požárním sportu dospělých a dorostu. Nad tímto mistrovstvím převzal záštitu premiér, ministr vnitra i ministryně školství, mládeže a tělovýchovy.

 

   pplk. Ing. Martina Rosenbaumová
   kancelář generálního ředitele HZS ČR / tajemník ČNV CTIF
   MV-generální ředitelství HZS ČR
   Kloknerova 26
   148 01 Praha 414
   tel: 950 819 775
   e-mail: martina.rosenbaumova@grh.izscr.cz

vytisknout  e-mailem