HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zamčené dítě, Spadlé stromy, dopravní nehoda u Bíliny a další zásahy.

30.3. 11:07 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že v Bezručově ulici v Děčíně se v pokoji zamklo dvouleté dítě a matka se k němu nemůže dostat.  

Na místo vyjela jednotka HZS St. Děčín. Při příjezdu jednotky byly dveře do ložnice zamčené a dítě sedělo na posteli. Hasiči vysunuli klíč ze zámku a dveře otevřeli šperhákem. Dítě bylo v pořádku předáno matce v 11:18.
Územní odbor Žatec
dopravní nehoda
30.3. 10:03 Jednotka HZS St. Podbořany vyjela k dopravní nehodě nákladního a osobního auta u obce Kryry. Jednotka pomohla naložit havarované osobní auto na odtah. Po té pomocí navijáku pomohla rozpřažit návěs a tahač. Po odtažení návěsu uklidila vozovku.

ilustrační.jpgilustrační.jpg
Spadlé stromy
29.3. Hasičské jednotky v Ústeckém kraji odstraňovaly v době 3:21 – 6:42 tři spadlé stromy na komunikace. Jednalo se o spadlou břízu mezi Janovem a Hřenskem. Odstranila v 7:10 dobrovolná jednotka Hřensko. Dále strom spadlý přes cestu u Kýšovic. Odstranila v 4:53 jednotka HZS St. Chomutov. A strom spadlý u Libčevsi. Odstranila v 4:06 dobrovolná jednotka Libčeves.
Územní odbor Teplice
dopravní nehoda
29.3. 21:25 Jednotka HZS St. Teplice vyjela na žádost Policie ČR k dopravní nehodě dvou osobních aut na E55 mezi Teplicemi a Bílinou. Při nehodě nikdo nebyl zraněn. Hasiči odstraňovali vyteklý olej ze silnice pomocí 35 kg sorbentu. Zlikvidováno ve 22:21.
Ústí nad Labem 
únik benzínu
29.3. 19:31 Jednotka HZS St. Ústí nad Labem vyjela do Ústí nad Labem – Krásného Března, kde v přístavišti unikaly pohonné hmoty z proražené nádrže osobního auta. Hasiči skvrnu zlikvidovali pomocí sorbentu v 19:40
Územní odbor Teplice
utržený vikýř
29.3. 17:12 Jednotka HZS St. Teplice vyjela do ulice Důl Bedřich v Dubí odkud byl hlášen utržený vikýř. Vikýř byl zapříčen o okap. Hasiči jej sundali pomocí automobilové plošiny v 17:34.
 

vytisknout  e-mailem