HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Začíná soutěž o nejlepší hasičský vtip

Generální ředitelství HZS České republiky vyhlašuje u příležitosti Evropského dne tísňové linky 112 již 9. ročník soutěže „Dávají za nás ruku do ohně“. Letos máme pro děti i dospělé připraveno veselé téma – budeme soutěžit o nejlepší hasičský vtip.  

Záštitu nad soutěžím jako každý rok převzal generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky genmjr. Ing. Drahoslav Ryba. Soutěžit mohou děti z mateřských, základních nebo středních škol i všichni dospělí se smyslem pro humor. Samostatnou soutěžní kategorii mají profesionální a dobrovolní hasiči.
Pokud se sejde dostatečné množství zajímavých příspěvků, tak není vyloučeno ani jejich tištěné vydání. Stejným způsobem vznikla v roce 2016 dnes veleúspěšná kniha Hasičských pohádek. Spoluautorem nové hasičské publikace se má tak možnost stát každý, kdo zašle svůj příspěvek do soutěže.Soutěž o hasičský vtip 2017.jpg

Pokud chcete, aby se Váš hasičský vtip probojoval až do celostátního kola, musíte se však nejprve umístit na předních příčkách v rámci Jihočeského kraje.

Pošlete nám proto Vaše hasičské vtipy nejpozději do 30. června 2017 na adresu vendula.mateju@jck.izscr.cz.

Vtip může mít podobu pouze kreslenou nebo kreslenou doplněnou textem nebo se může jednat o psaný vtip doplněný ilustračním obrázkem. Vtipy posílejte ve formátech: .doc, .pdf, .jpg… Podmínkou soutěže je současné zaslání naskenované vyplněné přihlášky a podepsaného souhlasu s poskytnutím autorských práv.
Vaše vtipy budeme hodnotit v kategoriích: děti z mateřských škol, žáci I. stupně ZŠ, žáci II. stupně ZŠ, studenti středních škol a tvořiví dospělí. Zajímavou kategorií pak budou profesionální a dobrovolní hasiči.
Autoři nejlepších vtipů, které hodnotící porotu nejvíce rozesmějí, budou oceněni hodnotnými cenami.

Odkazy do noveho okna

Soutěž o hasičský vtip 2017

Soutěž o hasičský vtip 2017 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem